Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

bhopz

Active Member
Рейтинг - 70%
7   3   0
Здравейте! Предлагат се :
- Фейсбук харесвания на снимки , страници и публикации + Позитивни отзиви и препоръки за бизнес страници + Добавяне на хора във вашата група.
- Инстаграм последователи, харесвания, гледания на клипове и месечен абонамент за развиване и получаване на реални последователи според вашият интерес.
- YouTube гледания, харесвания и НЕхаресавния

Можете да разгледате нашите страхотни оферти тук:
http://getpopular.eu/ ✔️
 
Последно редактирано:
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Уникални хора работят там, влезнах да разгледам и след 30 секунди знаех всичко, което ме интересуваше, понеже ми се включи човек от сайта (в 02:00ч.), който ми обясни абсолютно всичко, а и даже ми ДЕМОНСТРИРА !!! Препоръчвам!
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Вероятно само умните хора във форума имитират отзив за собствена услуга, чийто сайт е блокиран от антивирусната.
 
Последно редактирано:
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

От къде ти изкарва тази грешка?

И от трите браузъра - лисицата, ИЕ и хрома. Така е от пускането на офертата ти.
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

:D мирна антивирусната най-сетне. Уточни народността на харесванията - за български страници не е логично да има индийски лайквания на постовете.
Успех с офертата!
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Ами харесванията са всякакви по народност. Хората искат просто харесвания ( бройка ) . Посетителите на страницата не могат да видят дали българи са харесали или каквито и да било. Благодаря ! :)
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Писах си с хората виждат ми се свестни обясняват подробно, всички плюсове и минуси нищо не се премълчава. Скоро ще ги пробвам.
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Това не е вярно ,че не може да види кой е харесал снимка или статус.
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Ами вчера като проверявахме не можахме да открием,кой е харесал нашата страница през чужд профил.
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Извинявам се за спама , но за първи път виждам потребител с толкова червени чертички :D Чак седи готино...
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Харесванията на статуси се виждат публично от всеки логнат потребител, като цъкне на броя "Харесвания". Отваря се попъп табче с потребителите, лайкнали снимката/статуса/видеото: http://prntscr.com/8zwd2z. Мислех да не пиша, но не ми се вярва да не виждаш кой е харесал поста ти от скрийна. Затова си таргетирай лайкванията според езика на постовете.
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

За статус,снимка е ясно ,но за страница не мисля,че става да се видят потребителите харесали страницата..
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

За статус,снимка е ясно ,но за страница не мисля,че става да се видят потребителите харесали страницата..

Анализи -> Харесвания
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Няма да се разберем.. говоря,че обикновен потребител ( посетител на дадена страница) няма как да види какви са харесванията на страницата(български,френски..) :cry:
 
От: Фейсбук харесвания на снимки , страници и статуси

Прав си - не обърнах внимание, че се отнася за потребителите. :D Преди време можеше да се види, но само държавата, чиито потребители са най-много. Сега и това скриха тарикатите.
 

Горе