Фейсбук ще дели списъците на приятели и познати

rak

Active Member
Facebook предлага да превърнете част от приятелите си в „познати“
23 март 2012, 09:01
Във Facebook се появи нова функция – приятелите, с които общувате рядко могат автоматично да бъдат пренесени в списък „познати“ (acquaintances).

Във Facebook се появи нова функция – приятелите, с които общувате рядко могат автоматично да бъдат пренесени в списък „познати“ (acquaintances). Алгоритъмът ще направи това самостоятелно според това кога за последен път сте общували с тези хора. Съобщенията от „познатите“ ще се появяват и по-рядко в новините.

По този начин Facebook още повече усилва акцента върху списъците – новата функция е предназначена да отговори на Google+. Освен това, тя ще позволи да се намали информационният шум. На страницата с приятели ще се появи раздел с познати, където могат да се видят предложенията от системата и те да бъдат потвърдени или отхвърлени. Функцията вече е достъпна за българските потребители.
-------------
източник
 
От: Фейсбук ще дели списъците на приятели и познати

Почват май да правя бози :lol:
Да вземат да го махат тоя Timeline, че се насраха..
И тва.. с тея познати..
Кво ти пука..
Мен ми е се тая кво ми излиза на News feed-a

Важното е да им следя клюките, и после да ги бъзикам :lol:
 
От: Фейсбук ще дели списъците на приятели и познати

Те се чудят вече какво да измислят!
 
От: Фейсбук ще дели списъците на приятели и познати

Познати, пълна глупост. Аз лично имам само приятели в моя профил.
 
От: Фейсбук ще дели списъците на приятели и познати

То това си е по желание, който иска ще го ползва, който не - няма да му обръща внимание.
 
От: Фейсбук ще дели списъците на приятели и познати

Зарибените по фейсбук ще се чувстват ощетени, когато някой от техните 'приятели' ги направи само 'познати'. :)
 

Горе