Фейцбук и ограничения

carvula333

New Member
Здравейте от подши месец имам страница на футболна тематика във ФБ и поствам във разни футболни групи постове от моята страница в началото правех по 50 000 достигания на ден от едно видео и по 100 харесвания на страницата ми,сега правя същото поствам във същите групи дори добавих други но сега достиганията ми са по макс 3000-4000 и харесванията на страницата ми паднаха до към 10 на ден,дали ФБ са ми наложили някакво ограничение за да ми паднат толкова показателите.Питам това защото на моменти ме блокират да поствам но въпреки това си правех много добри преглеждания и харесвания но от около 3-4 дни не така

Мерси :)
 
И при мен е така, но смятам, че това се дължи на факта, че хората в момента не висят в facebook. Всеки е със семейството си и като цяло падат посещенията.
 
И при мен е така, но смятам, че това се дължи на факта, че хората в момента не висят в facebook. Всеки е със семейството си и като цяло падат посещенията.
Що бе тия яйца и козунаци не се споделят сами във Фейсбук. :) Има някакъв трафик, но тия дни не е много голям. Но фейса си е сайт с постоянен трафик, не е сезонен като новинарските или определени магазини, защото си е социален сайт. :)
 
Що бе тия яйца и козунаци не се споделят сами във Фейсбук. :) Има някакъв трафик, но тия дни не е много голям. Но фейса си е сайт с постоянен трафик, не е сезонен като новинарските или определени магазини, защото си е социален сайт. :)
Почти съм съгласен с теб, просто съдя по собственото си поведение и кога аз седя повече или по-малко във фейсбук :)
 
при мен има проблем със сигурност не е заради трафика аз съм блокиран до сряда да поствам и вече 24 часа нямам нито едно харесване на страницата :(
 
По празници фейса умира. Приемете го.Трафика пада с 30-50 процента. По това време само си качват яйцата и нищо друго...А това може би е един вид ограничение на "тематичните страници". И аз имам такива, които примерно са таргетирани, събират 100 лайка, но достигат до 2 000 човека.
 
Извинявам се колеги но някой в момента има ли проблем с влизането в акаунта си.
Имам два акаунта, личен и фирмен и като се опитам да влезна ми изписва името но че паролата е неправилна.
Дадох ресет на паролата, получих имейл, смених паролата и пак ми дава че паролата не е вярна.
 
И аз снощи имах същият проблем, а от телефона акаунтите си работеха и се влизаше нормално рестартирах лаптопа и всичко се оправи :D
 
Колеги помагайте, от вчера насам когато публикувам линк от сайта чрез аутопублиш кирилицата я прави на "шльокавица" в заглавието? На какво се дължи?!?
 

Горе