Финансиране.

Здравейте,
Имам напълно подготвена идея за бизнес в сферата на защита правата на потребителите, както и клиенти. Единствената пречка пред стартирането й е липсата на средства. Необходими са около 5 до 10 000 лева. Възможност за бърза възвръщаемост и висока доходност. В случай, че някой има интерес моля да се свържете с мен на лично съобщение.
 
След като имаш всичко без парите, защо наистина не пробваш с кредит, а искаш някой друг да обере печалбата, която може ти да вземеш?
 
Имаш всичко готово и ти е нужна някаква смешна сума ? Взимай потребителски кредит и не се занимавай с глупости.
 
Здравейте, ако имах такава възможност бих го направил. Не мислете, че не съм се сетил. Не случайно търся инвестиция тук, а не от банкова институция. Ако все пак някой има интерес може да се свърже с мен.

Приятен ден, :)
 
Здравейте, ако имах такава възможност бих го направил. Не мислете, че не съм се сетил. Не случайно търся инвестиция тук, а не от банкова институция. Ако все пак някой има интерес може да се свърже с мен.

Приятен ден, :)
Напиши един бизнес план и ората ще те вземат на сериозно, а не само да кажеш искам и да не покажеп, че има нещо което да е зад искането.
 
Бизнес план има. Както е видно съм писал, че за повече информация може да се свържат с мен на лично съобщение и ще им бъде разяснено всичко подробно. Така че, защо просто не замълчиш вместо да пълниш темата с безсмислени коментари? Не публикувам тема, за да прося пари. Предлагам съдружие, от което, както аз, така и този, който инвестира ще получи достатъчно сериозни дивиденти. След като нямаш интерес, си добавяй последователи и харесвания на снимки в Instagram и не се занимавай...
 
@Богомил Богомилов последният пост може да ти изиграе много лоша шега.

Темата ти пусната по този начин звучи като просене на пари за нищо. Защо не написа: предлагам съдружие, имам изготвен бизнес план и не жалея да взимам заем от банка?
След като търсиш инвестиция (малко или много няма значение) защо не се постараеш малко? След това като започнеш да действаш пак ли така мързеливата ще я караш?
 
Напротив, така както съм пуснал темата не звучи като просене на пари. Просто е нормално да представя това, което съм изготвил само на хора, които действително имат интерес, а не на всякакви екземпляри като теб, които нямат интерес, а единствено стоят, коментират темата и си търсят поводи да се заяждат за глупости. Като говорим за мързеливост... Нямаш ли последователи за добавяне в Instagram, че си губиш времето в настоящата тема?
 
Продължаваш да се закопаваш, но жив и здрав като пораснеш ще разбереш някои неща за живота. Никъде не съм казал да споделиш нещата публично, а да ги представиш сериозно.

Ти за моя интерес не се грижи. Не съм малак мога и сам :), но тъй като си любопитен ще ти кажа две неща и спирам да се занимавам:
1) Инстаграм не ползвам и си нямам на идея какво се прави там
2) Чрез този форум съм направил не една и две сделки, като съм имал и такава за пет цифрена сума
 
Не знам, на мен все още ми звучи несериозно това с банката ?
Как така не могат да ти отпуснат заем ? Имаш непогасени други заеми ? Издирван престъпник ли си ?
И какъв е този бизнес, където ти трябват само 5-10к ? Аз имам няколко бизнес идеи и тези 10к не могат да покрият заплатите за 1 месец ( 1 програмист е 5к ... ). Освен ако няма да отваряш бутка за вестници, то тези пари не виждам до къде ще ти стигнат.
И трето - не че нещо, но как така не можеш да намериш тези пари по друг начин ? Някой приятел, роднина ? Това е смешна сума, как да се очаква, че ще ръководиш този бизнес ?
 
Има достатъчно варианти защо не мога да получа заем от Банка. Тези 5-10 к са ми предостатъчни, тъй като първо ще движа нещата сам и второ възвръщаемостта на тези пари ще бъде минимум 100%. :) А относно това как така не мога да намеря парите от приятел или роднина - не всеки разполага с такива приятели или роднини. Предвид това, слез на земята, пич. Не мисля повече да се занимавам с безсмислени коментари. Получих предостатъчно запитвания, както от хора от този сайт, така и от други места в рамките на по-малко от ден. В тази насока, мога да ти кажа да не се притесняваш за мен, в това число и за ръководните ми умения. :)
 
Звучи ми като онзи, където си триеше мненията. Големия инвеститор :D
 
Аз пък ще кажа, че бизнес не се почва с готови пари. 5, 10, 15, 20 или все едно колко хиляди се харчат за 0 време от някой прохождащ с големи идеи. Така че моя съвет е лека полека със собствени средства. И даже после няма да има нужда да се изплащат печалби за съдружника - инвеститор.
 

Горе