Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

търся да намеря качествена фирма, занимаваща се с изработка на торбички и пликове (за дрехи) с фирмено лого и дизайн по мой избор.

И другата ми питанка е, от къде се снабдявате с кашони за изпращане на по-обемисти пратки в чужбина, изключваме фирмите, които предлагат кашони, като DHL примерно. Става на въпрос за пратки, които ще бъдат изпращани в БГ Пощи.

Благодаря!
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

Аз преди питах за пликове и торбички нооооо най малката бройка за отпечатване беше няколко хиляди. Колкото повече се увеличаваше бройката толкова спадаше цената.
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

Асенова крепост са от най-силните в бизнеса.
Иначе аз съм поръчвал много отдавна при една по-малка фирма близо до централните гробища. Не си спомням точният адрес или пък сайт, но горе-долу е така: буквално след като минеш под моста за към централните, веднага срещу него има една много стара сграда и уеко в лево голяма порта, влизаш вътре и си ти :)
Иначе да, колкото повече бройки поръчаш (принципно е на килограм), толко по-тънко ти стъпва бройката. Това е така защото ти се изгработва матрица, а тя не е евтина. Цената също зависи и от броя цветове. Това е в общи линии
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

търси фирми от Турция хем евтино
хем качествено!
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

По същата логика по-добре да търси фирми от Китай :)
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

ами да се пробва колко ще му вземат тука и колко там
и сам да си реши
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

При положение, че искаш да ти брандират нещо серийно е нормално да искат минималните количества да са няколко хиляди. Защото се настройват машини, плаки се правят, матрици, бля, бля. Чужда фирма няма да ги отрази.

Пък и нормално ли е като имаме наши си да търсим чужбинското? Не смятам.

Просто трябва да си прецениш какво ще ги правиш. Торбичките примерно няма да се скапят. Аз исках да си купя тиксо, но минималното количество е 72 ролки, а аз в момента правя толко за 3 години, съответно ще се скапе и сега го мисля.
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

При положение, че искаш да ти брандират нещо серийно е нормално да искат минималните количества да са няколко хиляди. Защото се настройват машини, плаки се правят, матрици, бля, бля. Чужда фирма няма да ги отрази.

Пък и нормално ли е като имаме наши си да търсим чужбинското? Не смятам.

Просто трябва да си прецениш какво ще ги правиш. Торбичките примерно няма да се скапят. Аз исках да си купя тиксо, но минималното количество е 72 ролки, а аз в момента правя толко за 3 години, съответно ще се скапе и сега го мисля.

ето за какво иде реч
с тиксото имахмме проблеми все ни пращаха такова ,което не се залепваше и цената скъпа
сега месечно от Турция ни пращат по едно кашонче хем евтино хем качествено!
 
От: Фирма за изработка на фирмени торбички, пликове, кашони и т.н.

Голям :mad:от мен за Мегапорт.
Два месеца доуточнявания за 100кг(5500 бройки торбички) Цената започна от 700лв и стигна до почти хиляда. Естествено цвета който исках бил по специален и трябвало не знам какъв си екструдер, с двойни клишета, с по големи ванички, 30лв за проект, който се състояеше от само една дума на корелски файл който им бях пратил аз, 80лв за клишета, цената франко фабриката им в Търново, въпреки че съм от Варна и тук имат склад!
А шефът им е много много шеф, и не може ей така да се спира на неговото място, просто идват и те гонят.
Колегите им от ЕКСТРАПАК пък обявиха 1700лв за същата услуга.
Прав е колегата по горе. В Турция, за същото количество ми дадоха цена 600лв. И не са ме занимавали с подробности кое колко ще струва. Смятат и ти казват крайна цена. Ето за това също не бих избрал българското!
 
Здравейте, някой знаели от каде мога да си поръчам куриерски пликове (торбички за онлайн магазин) като на Еконт. Или идея от къде ги поръчват еконт техните.
 
четох, че има хора дето поръчват от aliexpress пликове с печат, химикалки и всякакви неща. Аз лично не съм.
 

Горе