Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

rth

Member
Въпроса е ясен, някой знае ли такава фирма която изработва фирмено тиксо на приемливи цени и съответно дали сте работили с тях? Благодаря предварително!
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Кажи какво точно ти трябва, размери, количество и утре ще ти дам отговор.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Пуснете публично инфото и мен ме интересува.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Кажи какво точно ти трябва, размери, количество и утре ще ти дам отговор.

Трябва ми стандартното 50мм, вече дали ролката е на 10м, 50м или 200м няма значение. А бройки, ако цената е приемлива става въпрос за дългосрочно сътрудничество съответно с не малко количество.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

216 броя минимално количество, 3.23лв е цената на бройка, 80лв клише, 50% авансово, цените са без ДДС.
Ако имате интерес ще взема и телефон за връзка.
Клишето предполагам се прави еднократно.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

216 броя минимално количество, 3.23лв е цената на бройка, 80лв клише, 50% авансово, цените са без ДДС.
Ако имате интерес ще взема и телефон за връзка.
Клишето предполагам се прави еднократно.

А размерите са?
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

50мм широчина, 65-66метра.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Може да питаш tikso-lenti.com, използвам им услугите и съм много доволен.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Може да питаш tikso-lenti.com, използвам им услугите и съм много доволен.

Питал съм тях и още няколко фирми в този бранш, интересното е че за 2 дена само 1 фирма ми отговори, а другите или не ме смятат за стойностен клиент или те са несериозни което и при двата варианта говори лошо.
 
Някъде да сте попадали на фирма занимаваща се с това, но да не изисква минимум 420824820 бройки?

Мисълта ми, е, че ми трябват по 5-6 бройки на година да кажем... :)
 
От: Re: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Някъде да сте попадали на фирма занимаваща се с това, но да не изисква минимум 420824820 бройки?

Мисълта ми, е, че ми трябват по 5-6 бройки на година да кажем... :)

Аз не успявам да намеря за големи количества, надали пък е възможно да се намери за 5-6 бройки.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

72 мисля е минимума, защото трябва да се зареди машина, то не е както го мислите вие...
 
Re: От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

72 мисля е минимума, защото трябва да се зареди машина, то не е както го мислите вие...

И все пак погледнах в един сайт за 72 бройки тиксо колко ще ми излезе... грубо 240лв + клише в един цвят 60лв.

Дето се вика... ще се оженя за тия пари. Та и цял живот ще си лепя :lol:
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

При цена 1.5 (толкова мисля че платих с ДДС последния път за прозрачно) е 108 лева, т.е. двойно-тройно по-скъпо, но пък по този начин изграждаш бранд. Клиента ти мисли, че имаш много работа и имаш и собствено тиксо. Следващия етап е собствени кашони (които можеш да си ги поръчаш чисти и сам да си ги печаташ с мокър печат, ако са по-малки аз така мисля да права на моите).

Друго си е като видиш на фешън дейс в куриера 10 торби и едно неименувано кашонче с кафяво тиксо - кое ти вдъхва повече вяра в търговеца?

Приеми го като вид реклама, не като ТИКСО.
300 лева за тиксо и 2 години аз ще опаковам на сегашните количества и няма да ми пука имам ли нямам ли тиксо, върти като гламав и тва е...
 
Re: От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

При цена 1.5 (толкова мисля че платих с ДДС последния път за прозрачно) е 108 лева, т.е. двойно-тройно по-скъпо, но пък по този начин изграждаш бранд. Клиента ти мисли, че имаш много работа и имаш и собствено тиксо. Следващия етап е собствени кашони (които можеш да си ги поръчаш чисти и сам да си ги печаташ с мокър печат, ако са по-малки аз така мисля да права на моите).

Друго си е като видиш на фешън дейс в куриера 10 торби и едно неименувано кашонче с кафяво тиксо - кое ти вдъхва повече вяра в търговеца?

Приеми го като вид реклама, не като ТИКСО.
300 лева за тиксо и 2 години аз ще опаковам на сегашните количества и няма да ми пука имам ли нямам ли тиксо, върти като гламав и тва е...

Аз мисля точно по същия начин и съм съгласен на 100% и за това се поинтересувах как вървят. Но за момента за новозапочнатия ми бизнес има къде, къде по-важни неща, за които трябва да давам пари и една такава инвестиция в тези количества няма да ми е хич в плюс :)

Между другото има и алтернативен вариант, който ми хрумна. Китайците имат хиляди видове готови тиксота с всякакви оригинални картинки по тях. Може би като за начало ще постъпя точно така, и ще си взема нещо тематично, което все пак ще свърши работа и би имало подобен ефект :rolleyes:
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Да, наистина ако правиш по 5 ролки на година няма смисъл. Заложи на БГ търговеца и си вземи прозрачно. Те сигурно пак идват от китай, но поне някакви парички остават в България. Успех!
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Следващия етап е собствени кашони (които можеш да си ги поръчаш чисти и сам да си ги печаташ с мокър печат, ако са по-малки аз така мисля да права на моите).

Би ли ме светнал как може да се сдобие човек с такъв печат? Заинтригува ме доста!
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Намираш фирма, която прави печати и си поръчваш нормален (не автоматичен) печат от най-големите или какъвто размер ти върши работа и един тампон и си печаткаш. Моите кашончета са 10х10х100 и ще ми става идеално...

За по-големи разбира се е абсурдно, но за хартиени торбички и малки кашончета в малки количества е някакъв вариант.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Намираш фирма, която прави печати и си поръчваш нормален (не автоматичен) печат от най-големите или какъвто размер ти върши работа и един тампон и си печаткаш. Моите кашончета са 10х10х100 и ще ми става идеално...

За по-големи разбира се е абсурдно, но за хартиени торбички и малки кашончета в малки количества е някакъв вариант.

Моите кашони са 30/30/55, какъв е най-големият размер на печатите имаш ли идея?
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

9-10 см. ширина. Ще седи добре на късата страна по 1-2 лога. Може да си направиш втори например "Моля, рециклирайте този кашон" и знака за рециклиране и да слагаш веднъж логото и веднъж за рециклиране. Хората, които ти трябват като клиенти (умните и с пари съответно) ще се впечатлят че мислиш за рециклирането.
 

Горе