Фирма за уебдизайн - препоръки

alex_g

New Member
Здравейте,

можете ли да препоръчате фирма за цялостната изработка на уеб сайт.
Свързвал съм се с няколко компании, които пускат оферти между 3К и 10К без въобще да са се запознали с изискванията ми, което не ми изглежда ОК.

Засега съм се спрял на Dildesign Studio и Corpus, но нямам отзиви за тях...

Предварително благодаря!
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Свързвал съм се с няколко компании, които пускат оферти между 3К и 10К без въобще да са се запознали с изискванията ми, което не ми изглежда ОК.

Би ли обяснил кое точно те притеснява? Какви са ти изискванията, какъв ти е сайта, с какви възможности разполагаш?
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Кажи ми на лично какви са ти изискванията ако не искаш публично да ги обявиш и ще ти препоръчам/e :)
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Сайта е с цел продажба на почивки за конкретна дестинация, бюджета е до около 4-5К.
Като по-особеното е, че искам да има много изпипано филтриране по 15-ина показателя, за да има възможност клиента да намери най-подходящият за него хотел /не е сложнотия,като цяло/.

В България има няколко фирми, които изцяло правят и поддържат сайтовете в туристическия бранш, като се правят еднакви дизайни и функции...и винаги мога да позная кой сайт на коя фирма е.
Притеснява ме това, че всички фирми викат "ок, няма проблеми, ще го направим, дай депозит", а не бих искал да си скъсам нервите с некадърници, които ще направят сайт по своите възможности, а не по моите изисквания.
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Тогава търсиш утвърдени имена в брашна, а не някой новаци. Но знаеш, че това няма да ти излезе евтино.
Пък това, че сайтовете се правели с еднакви дизайни и функции си е напълно нормално и не виждам защо да те притеснява? Още повече, когато се прави от една и съща фирма, и изискванията са едни и същи - нормално е фирмата да си има готов шаблон който да използва, като основа. Все пак няма да откриват топлата вода с теб я.
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Да, и въпроса е, като ще давам пара, поне да получи нещо добро...
 
Здравей и добре дошъл при нас. За какво става дума по-конкретно? Питам от интерес, тъй като гледам и какво предлагат другите агенции, с които явно вече си се свързал.

П.П: Не знам дали все още имаш право да пращаш лични съобщения, кажи ако не можеш. ;)
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Просто имам идея и бизнес план, но нямам представа как да избера добра фирма с добри дизайнери и програмисти, за надявам се дългосрочно партньорство.

П.П: не мога все още да пращам ЛС :)
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

efirma.bg - няма някой на който съм ги препоръчал и не е останал доволен. Напиши си задание с изискванията и сключи договор. Останалото е въпрос на разбирателство, време и работа ;)
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Като по-особеното е, че искам да има много изпипано филтриране по 15-ина показателя, за да има възможност клиента да намери най-подходящият за него хотел /не е сложнотия,като цяло/.

Това какво общо има с уеб дизайна ?
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Просто имам идея и бизнес план, но нямам представа как да избера добра фирма с добри дизайнери и програмисти, за надявам се дългосрочно партньорство.

П.П: не мога все още да пращам ЛС :)

Ами те фирмите си имат ПОРТФОЛИО. Гледаш им работата, ако ти харесва, поръчваш...

http://edesign.bg/#/work/4/
http://abcbg.com/projects/
http://www.stenikgroup.com/bg/portfolio/top
https://violleta.com/портфолио-на-изработени-сайтове/завършени-сайтове-2014

И така нататък...
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Това какво общо има с уеб дизайна ?

А какво няма? Питам дали някои може да препоръча фирма, работил е с нея и е останал доволен!
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Приятелю, последният път когато ползвах услугите на един от същите тези напудрени сайтове платих 500 лв за лого, и получих 5-6 варианта с грозен шрифт със сток илюстрации, а в последствие се оправдаваха как двама от добрите им дизайнери са ги напуснали...затова питам за фирми, които някой е ползвал и е останал доволен!
 
От: От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Филтрирането на резултатите няма нищо общо с дизайна

Бе то си е така, ама хората не само, че масово бъркат уебдизайна с програмирането, ами и се сърдят и обиждат като им направиш забележка. Та и автора на тази тема така... .
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

Защо трябва да е фирма. Тук има доста добри фриленсъри, които могат да ти свършат работата и на доста по-добра цена.
P.S Не е нужно да знаеш какво е дизайн, програмиране и т.н. За това си плащаш на експерти те да знаят. А не да те поправят!
Като си купуваш пералня длъжен ли си да знаеш, как тя работи кое е помпа, двигател, кондензатор... На теб ти трябва да натиснеш копчето и да изпере.
 
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

.............................
 
Последно редактирано:
От: Фирма за уебдизайн - препоръки

.............................
 
Последно редактирано:

Горе