Флаш банер ?

Kmark

Member
Имам един флаш банер. Та въпроса ми е как сложа хиперлинк смисъл като кликнеш на него да те прехвърля към друг сайт. :)
Става въпрос за HTML
Знам, че трябва да добавя някакъв код в HTML но нз кой
Ако греша давайте идеи
 
От: Флаш банер ?

За да сложиш хипер линк във флаш файла ти е необходимо да разполагаш със .fla файла
 
От: Флаш банер ?

Имам един флаш банер. Та въпроса ми е как сложа хиперлинк смисъл като кликнеш на него да те прехвърля към друг сайт. :)
Става въпрос за HTML
Знам, че трябва да добавя някакъв код в HTML но нз кой
Ако греша давайте идеи
Искаш да вградиш линка във флаша ли ?
 
От: Флаш банер ?

Значи аз го имам в Shockwave Flash Object формат но не проблем да пиоскам и .fla

@brad1985 ми да просто като някой кликне на него да прехвърли кликналия на друг сайт (все пак това е главното предназначение на банерите)
 
От: Флаш банер ?

Значи аз го имам в Shockwave Flash Object формат но не проблем да пиоскам и .fla

@brad1985 ми да просто като някой кликне на него да прехвърли кликналия на друг сайт (все пак това е главното предназначение на банерите)
Хаха, чак на толкова малоумен ли изглеждам :)
Мога да ти сложа линка, ако ми изпратиш swf файла си само, като ми уточниш размера на банера и ми кажеш естесвено линка.
На лични ще ти кажа пощата си, ако проявиш желание.
Едит - естествено безплатно ще ти помогна
 
Последно редактирано:
От: Флаш банер ?

Чрез екшън скрипт, линк може да бъде внедрен по следния начин (като въпросният код трябва да бъде интегриран в указаното за програмиране поле на флаша) :

Код:
on (release)
{
getURL("http://yoursite.com/");
}

За вариант с хтмл в момента не се сещам, с джаваскрипт също има възможност да се дефинира точно оразмерена и пласирана кликаема област, бих се радвал ако brad1985 обясни идеята си, за да го имам впредвид занапред. :)
 
Последно редактирано:
От: Флаш банер ?

Най - лесно е нищо да не буташ по този флаш банер а да си сложиш отгоре слой с линк. Така дори няма да се налага флаш банера да се клика, да се активира и т.н. и т.н. ...
 

Горе