Форумът мина 12К

vicbg

Active Member
Над 12 000 българоговорящи предприемачи. Честито и много свежи идеи и успешен бизнес на новодошлите! :)
 
От: Форумът мина 12К

Кой, къде, какво 12 к? Във форума пишат не повече от 200 души или поне техното мнения уважавам, та къде са 12к?:)
 
Re: От: Форумът мина 12К

Кой, къде, какво 12 к? Във форума пишат не повече от 200 души или поне техното мнения уважавам, та къде са 12к?:)
Няма да повярваш колко само го следят без да драскат. И се записват, за да участват в пазара и може би споделянето на информация с другите потребители. ;)

А пазара винаги е имал и слаби сезони. Но като цяло всеки вече се е обособил с услуги, а и малко хора продават сайтове тези дни. Не знам, но си има търговия. Поне аз не мога да се оплача. :)
 
Re: От: Форумът мина 12К

Честито за бройката! Напълно съм съгласен с Blinky - аз бях един от четящите без да пишат.
Мерси много. Знам го, защото доста хора ми пишат на лично или виждам по конференции, които не участват в дискусии и подобни, но не минава ден без да проверят за новости тук.:) И ако знаете колко са много, направо ще се запитате, защо? Но това е. :)
 
От: Re: От: Форумът мина 12К

Мерси много. Знам го, защото доста хора ми пишат на лично или виждам по конференции, които не участват в дискусии и подобни, но не минава ден без да проверят за новости тук.:) И ако знаете колко са много, направо ще се запитате, защо? Но това е. :)

Е, дай малко статистики. Похвали се! ;)
 
От: Форумът мина 12К

хм като при мобилните оператори стана
един узер има няколко акаунта
 
От: Форумът мина 12К

Е сега ще ме хване срам да пиша.. толкова хора зяпат :p
 
Re: От: Форумът мина 12К

Е сега ще ме хване срам да пиша.. толкова хора зяпат :p
Да, хваща срам, но все пак няма как. Така е като си активен, хващаш не само око, но и хората ако имат някакви забележки по това какво пишеш си ги казват. Няма как. Това е, поемащ риска. :)
 
От: Re: От: Форумът мина 12К

Няма да повярваш колко само го следят без да драскат. И се записват, за да участват в пазара и може би споделянето на информация с другите потребители. ;)

А пазара винаги е имал и слаби сезони. Но като цяло всеки вече се е обособил с услуги, а и малко хора продават сайтове тези дни. Не знам, но си има търговия. Поне аз не мога да се оплача. :)

Точно за това трябва да се пускат и коментират повече теми свързани с онлайн предприемачество, бизнес, SEM, SEO... Поне времето е такова, че матриал за коментиране има. Дори повечето от старите потребители съм сигурен, че продължават да се учат и да си помагат, чрез общността.
Хората, които само четат ползват форума като специализирана медия, в която съм сигурен, че биха се включили стига да намерят смисъл.
За пръдня и за черната Златка има къде да се изкажат (не, че няма място за разпускане и тук де)...

И аз една година само четох преди да пусна някое и друго мнение.
 
Re: От: Re: От: Форумът мина 12К

Точно за това трябва да се пускат и коментират повече теми свързани с онлайн предприемачество, бизнес, SEM, SEO... Поне времето е такова, че матриал за коментиране има. Дори повечето от старите потребители съм сигурен, че продължават да се учат и да си помагат, чрез общността.
Хората, които само четат ползват форума като специализирана медия, в която съм сигурен, че биха се включили стига да намерят смисъл.
За пръдня и за черната Златка има къде да се изкажат (не, че няма място за разпускане и тук де)...

И аз една година само четох преди да пусна някое и друго мнение.
Мда, така е. Аз честно казано вскеи път се учудвам като има теми като споменатите. В интерес на истината сме такъв форум и има доста, както и пазара помага да е все по-тематично тук, но в един момент гледам няколко теми, които засягат един и същ проблем. И за пример ще дам верификацията на дебитна карта в ПейПал. Това никога няма да ми писне, но си се трупат. Даже се чудя дали излизаме достатъчно много пъти на първа страница. Да излизаме добре за определени комбинации.

Аз също се уча от тук, колкото и странно може да звучи за някои. И всеки път гледам да дам нещо от практиката си, защото няма какво да си говорим - повечето (да не кажа всичката теория) е на база практика.

Има смисъл да се включват, винаги съм го казвал, даже и въпросите им да не са на ниво. Естествено, редно е да са адекватни, защото иначе предизвикват обрания ефект. Както и добре зададени. А не нещо от рода, както беше едно време, "абе има ли далавера в интернет", това не е сериозно и няма да получи и такива отговори. :)

И честно се случва първо да опипаш почвата и после да се пуснеш в темите. Наблюдавам го и момента, в който опитни хора идват и не им пречи да вземат участие, но и така е редно, все пак са компетентни и определено имат какво да кажат на хората тук. Така, че това, че 200 (а може би и повече) души активно пишат, не значи, че толкова са активни. Активните са и тези, които се ровят, четат, логват се. споделят мнения чрез лични, шерват информация от тук в други сайтове и т.н.
 
Мерси, мерси. Да, този път бързо ги минахме, но се надяваме с времето и по-бързо да става това. Силно ще се надявам хора от всяка възраст и с различни интереси да придобият навика да мислят и за допълнителни изкарване на доходи именно чрез интернет. Та от тази гледна точно си мисля, че ще се порасне още доста. Само се надявам наистина да има нещо креативно в съзнанията на повечето люде. :)
 
От: Форумът мина 12К

Само се надявам наистина да има нещо креативно в съзнанията на повечето люде.

Има, има, вярвам че тук ще се изгради едно ново и добро IT общество което ще бъде за пример, рано е, но всичко хубаво се гради бавно и внимателно.
Форума расте, може би с не толкова пълна сила, но расте.
Според мен едно медиино участие би го изтреляло много(найстина много) напред.
 
Да, определено. За това често участваме на конференции, семинари, като медиен партньор. Но се иска здрава медийна подкрепа, което скоро време ще направим. Но както каза, всичко с времето си. Не мисля, че ще е зле хората да знаят, че има място в интернет, в което други хора ще им помогнат, ако те имат желание де, да изкарват допълнителни пари от нета. На мен лично отстрани винаги ми е било някак невероятно като идея, имайки предвид, че по мое време никой не е давал такива възможности. Както се вика не сме поредната тъпотия, която са приели в парламента.
 

Горе