Французите се изнасят с космически кораби

От: Французите се изнасят с космически кораби

Разбира се. Тъкмо чакам на космодрума Байконур и цъкам в нета с безплатния Wi-Fi. Полетът ми е за 21:30 часа.
 
От: От: Французите се изнасят с космически кораби

Разбира се. Тъкмо чакам на космодрума Байконур и цъкам в нета с безплатния Wi-Fi. Полетът ми е за 21:30 часа.

Би ли споделил предполетно за коя дестинация ще пътуваш?
 
От: Французите се изнасят с космически кораби

happyslacker преди време нали се беше издал, че е извънземен и го бях питал на ЛС да ми препоръча нещо. Каза да отида на Европа, спътника на Юпитер. Той бил от там и имало много хубави подводни курорти. :lol:
 
От: Французите се изнасят с космически кораби

Не забравяйте да си донесете машина за пробиване и подводница. За да се доберете до топлия океан трябва да си пробиете тунел в замръзналата повърхност на Европа. И си носете злато за да може да си плащате данъците. Да не мислите, че ще ви се разминат?
 
От: От: Французите се изнасят с космически кораби

happyslacker преди време нали се беше издал, че е извънземен и го бях питал на ЛС да ми препоръча нещо. Каза да отида на Европа, спътника на Юпитер. Той бил от там и имало много хубави подводни курорти. :lol:

Минал си се, баце виж къде те праща:

Европейската империя на злото има нужда от вашите пари.

За да:

И си носете злато за да може да си плащате данъците.

:mrgreen:
 
От: Французите се изнасят с космически кораби

Разкрихте ме.

Сега всички разбраха, че централата на Европейската империя на злото се намира в Европа (не земния континент Европа, а спътника Европа). А онази сграда от типа "вавилонска кула" е само прикритие.

34otutg.jpg
 
От: Французите се изнасят с космически кораби

Виждам, че малко хора са си купили билети. Останалите чакат безмълвно края на света.
 
От: Французите се изнасят с космически кораби

На спътника Европа е доста студено, кандидатите да си напазаруват от Ибей подходящо снаряжение:)
 
От: Французите се изнасят с космически кораби

На спътника Европа е доста студено, кандидатите да си напазаруват от Ибей подходящо снаряжение:)

Студено е само докато стигнеш до течната вода под ледената повърхност. Вътрешността е топла заради ефектите свързани с гравитацията. Има и кислород, който обаче могат да го усвояват само рибите - бозайниците се налага да ползват подводници (делфините и другите подобни може да се разминат само с устройства за дишане, наподобяващи обърнати чаши пълни с въздух - тъй като няма как да се излезе на повърхността, защото там е много студено).
 

Горе