Футболни залози - моята стратегия на залагане

BurnX

Well-Known Member
Здравейте ,
тъй като активно се занимавам с футболни залози от вече 3-4 месеца и отскоро си водя статистика в един друг форум, реших да споделя и с вас на какво точно залагам. Залагам малки суми , но предполагам с времето ще увелича парите , ако системата ми е успешна.
Ще се радвам ако обсъждаме и с други съфорумци , които залагат , стратегии за печелене.

Това е за днес (тъй като копвам от другия форум , статистиката е от там, банката е примерна , всеки може да играе 1 единица като 1 лев или като 100 лева). Ще ъпдейтвам редовно , как върви.

Singles / Залог 1 единица

Roda JC v AZ / Over 2.5 / коеф 1.47 / Банка ...

Roma v Juventus / Over 2.5 / коеф 1.80 / Банка ...

Lens v Bastia / Over 2.5 / коеф 2.00 / Банка ...

Crewe v Milton Keynes Dons / Over 2.5 / коеф 1.75 / Банка ...

AC Ajaccio v Caen / Over 2.5 / коеф 2.10 / Банка ...

My Bet Stats : Rolling Eyes Hit Rate -> 56% / Mr. Green Win -> 37 / Evil or Very Mad Lost -> 29 /
Банка Януари : -3.92 единици /

Поздрави,
Жоро
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Успех, ще видя и аз нещо да пусне днес , може да уцеля "кьоравото"
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Преди малко Вавринка би Джокович :) много хубав двубой , дано и Гришо накаже Надал :) Някой може да пробва големия коеф на Гришо.
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

черен ден / 5 залога / 5 загуби .... дано утрешните да се обърнат нещата ..

=========================
Singles / Залог 1 единица

PEC Zwolle v JVC Cuijk / Over 2.5 / коеф 1.25 / Банка ...

NEC v FC Utrecht / Over 2.5 / коеф 1.47 / Банка ...

Ajax v Feyenoord / Over 2.5 / коеф 1.53 / Банка ...

AC Milan v Udinese / Over 2.5 / коеф 1.80 / Банка ...

My Bet Stats : Rolling Eyes Hit Rate -> 52% / Mr. Green Win -> 37 / Evil or Very Mad Lost -> 34 /
Банка Януари : -8.92 единици /
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

От вчерашните , 3 спечелени , 1 загубен. Тъй като като цяло съм разочарован от системата , няколко дни ще залагам лайф на корнери и ще споделя резултатите.
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Маняк отказвай се докато е у време , 2 години съм бил на стратегия макар и успешна по едно време да е била всичко отива по дяволите не се занимавай ходи дарявай парите на бедните не на тоя чакал
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

За жалост като се зарибиш е трудно и обикновено слагаш алл ин в отчаяние и губиш всичко... днеска инфарктно спечелих с 10 лева залог - 18 , на корнери на лайф , но беше до последната минута молитви да излезе.... за вечерта пуснах с 10 лева това
Heracles v RKC / Over 2.5 / коеф 1.57 /

Успех на залагащите!
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Когато играеш няколко мача права колконка, не виждам това каква стратегия е. Ако си хванеш няколко отбора и търсиш само тях това е стратегия. Примерно хващаш Челси, Ювентус, Барселона и още някой гранд и ги търсиш на точен резултат 2:1, като при всеки провал увеличаваш двойно залога. За тази цел обаче трябва голямо търпение и сериозна банка, иначе като излезнат винаги си на печалба.
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Тези дни късмета беше на моя страна като цяла
Untitled.png

Днес съм заложил това - всеки мач отделен залог:
Norwich v Newcastle / Newcastle 0.0 / коеф 2.05 /

QPR v Bolton / QPR -0.5,-1.0 / коеф 1.85 /

Birmingham v Leicester / Leicester -0.5 / коеф 1.95 /

Reading v Blackpool / Reading -0.5,-1.0 / коеф 2.10 /

Успех!
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Аз вчера чукнах малко - Реал Сосиедад - Елче над 2.5, Оксер - Ланс над 2.5 и Аякс младежи - ФК Ос над 2.5 :)
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Не виждам нито стратегии тук нито системи :) Пак си ги джаскате едно към гьотере като заклети комарджии :D
 
От: Футболни залози - моята стратегия на залагане

Значи си в черпня :D

Е то слабичко, 50 лв. взех, 20 лв. пак ги инвестирах :)
 

Горе