Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

scorebg

Active Member
Бях решил да не пиша в тази секция във форума ама то, какво да ви кажа, заплатата на Кулезич с 48 000, един идивид Петното и някакви СМС от незнай къде са толкова важни и трябва да се обсъждат. Аз искам да видя мнението, на най- активните по-тези "наболели" теми за няколко неща.....

Само новини от последните дни.....
[h=1]Депутатите си гласуваха увеличение на заплатите с 354 лв[/h]От БСП не намират причини да продължат практиката на замразяване, колегите им от ДПС също....
Значи за 1 млн пенсионера могат да се увеличат пенсиите с колосалните 5-10 лв, което ще струва 12 млн, а за тия 240 г*за над 1 млн/годишно само за заплати, много "социално" много работа свършиха заслужиха си го няма спор.... икономиката ни тръгна, положиха усилия, безработицата падна.. заслужиха си го.. няма спор.

Някак си много на бързо премина темата за новите 3 млрд. лв дълг, който ще емитира тоз финасов гении - Петър Чобанов, като предлогът е префинансират глобални облигации на България в размер на 1,086 млрд. долара (1.086 x1.5=1.630 млр лева) другите 1,37 млр лв, къде отиват и за какво, моля кажете търся информация по темата ......

Най-големият "послушвач" на страната се оказа подслушван.


Защо тоя да не казвам какъв ще ми обяснява, че електронното гласуване нарушава Конституцията, щото се нарушавал тайната на вота. Че направете го тайно, ама понеже образованите хора ще гласуват по-този начин, господин РОМ за контрапротест няма да върши работа. Противоконституционно, защо- КС решил така, то тоя съд го видяхме колко струва.

Днес тия куфари като спряха в синя зона и не плащаха , туй било провокация, било зона за сигурност. Хайде идете спрете си Вие колата в тази зона за сигурност - всеки ден минавам от там, можете да го направите.... и се оплаквайте че било провокация. Тя Столична община ( не я защитавам) да не мислите че има номерата на депутатските коли, който са регистрирани на някой друг, защото милите те нямат нищо.... Провокация, някаква щастлива случайност когато грешно написан ЗАКОН важи и за тях, не досегаемите.
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Ще ти кажа отговора на 2те червени душици в форума - Бойко е виновен.
Преди да зададеш друг въпрос (какъвто и да е) отговора ще е същият. Затова за 2мата Съсело-влюбени #ignore
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Темата има само един коментар,защото не е за Кулезич...Платените тролове ги няма.Те само пропагандират,нямат опорни точки за друго!
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Нормално, те трябва да пускат теми с лъжлива и/или подвеждаща информация!
Сигурен съм, че някой ще избяга от работния план и ще пише как бизнесът бил потръгнал :lol:
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Подготвят се още флашки , компромати и веднага се пуска и тема и налазват като скакалци. Всеки се бори за насъщния... То техните теми никога не са нещо похвално да са свършили червените гниди, просто плюене по основния опонент Герб. Когато няма какво да кажеш че си свършил полезно , очерни другите с каквото можеш - основна стратегия на червеното племе.
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Искам само да ми кажете кой в парламента не е комунист!

Много ми е любопитно кой не е ?
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Другарят Бойко Борисов е виден член на БКП и доколкото знам не го крие. Заплатите не са си ги вдигнали сами депутатите, а се определят според средната работна заплата в България. Тоест, ако заплатите в държавата растат се вдигат и депутатските. Наистина ли някой се учудва, че човек срещу когото се водят три дела за сериозни престъпления е подслушван? И какво точно трябва да се коментира освен да се каже браво на главния прокурор, който беше избран от мнозинството на ГЕРБ, но въпреки това излезе читав?
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Другарят Бойко Борисов е виден член на БКП и доколкото знам не го крие. Заплатите не са си ги вдигнали сами депутатите, а се определят според средната работна заплата в България. Тоест, ако заплатите в държавата растат се вдигат и депутатските. Наистина ли някой се учудва, че човек срещу когото се водят три дела за сериозни престъпления е подслушван? И какво точно трябва да се коментира освен да се каже браво на главния прокурор, който беше избран от мнозинството на ГЕРБ, но въпреки това излезе читав?
Как 3 години депутатските заплати бяха замразявани и не ги увеличиха , а сега гладните депутати гласуваха против това отново да си ги замразят ? Голям процент от хората в България живеят под тия 354 лева дето тях им е увеличение на 2те хиляди дето взимат. А затова да казват че си ги заслужавали щото работели си има дума - наглост.
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

На мен ми е интересно защо БСП не си върнат старото име?
Какво лошо има в това? Нима 100% от пенсионерите които гласуват за тях, всъщност не гласуват за БКП?
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Как 3 години депутатските заплати бяха замразявани и не ги увеличиха , а сега гладните депутати гласуваха против това отново да си ги замразят ? Голям процент от хората в България живеят под тия 354 лева дето тях им е увеличение на 2те хиляди дето взимат. А затова да казват че си ги заслужавали щото работели си има дума - наглост.


Драги ми гербери, тук се поизложихте
http://www.dnes.bg/index/2012/06/11...shte-se-podpisva-pod-zaplata-ot-6-bona.161077


Още през ноември премиерът Бойко Борисов се зарече, че преди да си отиде от власт ще вдигне заплатите на следващите министри. Тогава той даде за пример как носи цялата отговорност в държавата срещу възнаграждение от 1500 евро.
"И всички в държавата идват да се реферират с мене. Цялата отговорност! Ако паднат, ако станат, казват "Борисов е виновен" – и това, за 1500 евро, каза тогава Борисов и посочи, че 240 – 250 – 260 хиляди евро на година получават колегите му в Брюксел.
Виж, Бойко пак забравил какви ги е вършил :lol: и говорил
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Само да не излезе, че бойко е несъгласен и против :lol:
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Важно е Съсела да си вдигне заплатките , другото няма значение....
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Абе ти явно си много прост.

- Не. Тоест имаше, но само за Бойко Борисов.

- От ГЕРБ искат да премахнат мажоритарния елемент…

- Съвсем правилно. И аз искам да бъде премахнат.


http://www.monitor.bg/article?id=209875
 
От: Хайде малко за простотиите на най-експертното правителство

Каква е тая тема сега? Нека си говорим за кулезич и бойко, единия какви пари зима а другия колко голям комунист е, то това вълнува народа.
 

Горе