Хайде цъкайте бре

madgooglebot

Well-Known Member
Повечето от вас знаят, че за всяка тема има функция "оцени тази тема", но почти никой не се сеща да я използва.
Краткият ми апел е "ами цъкайте де" :)

Писна ми от теми-оферти и предложения, където някой с 2 мнения предлага грандиозни чудесии, но дори едно малко, мъненко демо не е направил труда си да сложи. Как така "изработваме най-хубавите е-магазини", а пък инфо на ЛС - що за глупости. Същото и за "пиша УНИКАЛНИ" статии, пак без демо...или ти дава нещо с двеста грешки и омотан словоред.
Свалайте темите който не си заслужават (според вас) и вдигайте тези, който пък са ценни, полезни и си заслужават. Едно цъкане, отнемащо миг е
 
От: Хайде цъкайте бре

ахахахах поредният смотан комплексар :)
Ами така е бате, щом регваш 8-ми ник значи ИМА ПРИЧИНА нали :D
 
Дадох вота си за темата ти.
За мен е безсмислена :)
 
От: Хайде цъкайте бре

Хах, всичко в офтопика е безмислено, ти сега ли разбра :)
И воплите срешу данъците, и воплите срешу оправлението, и воплите срешу новите методи на големият бот и тн..и разбира се също и срешу измислените теми, пуснати от някой двумнениев читър, тайничко с една два реда, оферирайки нещо смутно и неясно, без демо и хиляди въпросителни...:D
Е така ще е, само вицовете са готини и смислени ахахах
А и що ревете за промяна, след като и да "цъкате" ви мързи :)
После що керванът си вървлял...ми че върви - щото това им е работата на керваните
 
От: Хайде цъкайте бре

Хах, всичко в офтопика е безмислено, ти сега ли разбра :)
Е нали е офтопик!Ти кавко искаш,за ядрена физика ли да се пише там:)
 
От: Хайде цъкайте бре

Е нали е офтопик!Ти кавко искаш,за ядрена физика ли да се пише там:)
Сега като се замисля, не смятате ли че има нужда от раздел "ядрена физика"?
 
От: Хайде цъкайте бре

Сега като се замисля, не смятате ли че има нужда от раздел "ядрена физика"?
Това ирония ли беше или просто некомпетентност?
 
От: Хайде цъкайте бре

Е нали е офтопик!Ти кавко искаш,за ядрена физика ли да се пише там:)

Имено... защото е офтопик и за това явно всички теми са безмислени и неразбрани. Тази също, поне ти със сигурност не си разбрал. За това и е в офтопика :)
 
От: Хайде цъкайте бре

Има доста по смислени неща за правене. Това определено не е едно от тях.
Прекалено много стана оф-топика напоследък, а он-топика се губи. По-добре е да се мисли в тази насока
 
От: Хайде цъкайте бре

Това е офтопик-а. Изобщо не се опитвайте да защитавате шуробаджанашките си дружки...

Също така, да ви стане ясно какви хора има тук след като на тема целяща някакъв ред и порядък и още повече - използване на налична функция за по-добро ориентиране в качеството на офертите, ми се слага червена реп (не че и грам ми пука). Освен това, абсолютната ви дебилност и апатия по отношение на тази функция е и подигравка с труда да я има..

Нямаше да е никак зле да могат да се виждат репутациите от кой са, най-малкото ще можем да сортираме олигофрените и комплексарите :)
 
От: Хайде цъкайте бре

Тази също, поне ти със сигурност не си разбрал.
Вероятно ще го разбера в следващите ти 20-30 подобни ''смислени'' теми:)
 
От: Хайде цъкайте бре

Тъй-като още първият ти пост в темата много ясно показваше как си се чудел поне няколко часа какво точно да напишеш, единстеният съвет, който мога да ти дам е да не пишеш :)
 
От: Хайде цъкайте бре

Гласувах с "отврат". Темата е за кофата.
 
От: Хайде цъкайте бре

Освен това, абсолютната ви дебилност и апатия по отношение на тази функция е и подигравка с труда да я има..
Нямаше да е никак зле да могат да се виждат репутациите от кой са, най-малкото ще можем да сортираме олигофрените и комплексарите :)

Много рано те е напекло слънцето, ако знаеш какви жеги се задават юни и юли направо се скрии в някоя пещера и не излизай до септември

Що се отнася до това да се виждат репутациите аз съм за
 
От: Хайде цъкайте бре

Тогава, до колкото разбирам тази опция е излишна. След като изявени форумни бръмчалки се изказват, че е безмислена, отврат и плод на някой силно напечен от слънцето, значи можете (логично) да си вдигнете "репа" като предложите премахването й :D
 
От: Хайде цъкайте бре

Ain't you digging too deep in the wrong place, lil' bot? There is no gold in the hole..
 
От: Хайде цъкайте бре

ахахахах аве ти нормална ли си...излез на улицата в реалитито да видиш, че и слънце има, и вятър и хора...
Целият респект към теб ми се изпари в миг...
wrong place ахахахахахаха no gold хайде спри любовната литература и сериалките :D
 
От: Хайде цъкайте бре

Прекалено много се вживяваш в несъществени неща.
Хейтърството би било интересно, ако вкараш стил и забавна нотка. Стрелбите напосоки граничат със селяния. Да не говорим, че въобще не ме познаваш, за да си позволиш да ми правиш оценки и да даваш непоискани съвети
 

Горе