Хакерите използват Азис като оръжие

rak

Active Member
Както каза Азис в едно интервю преди време "Славата ме хвана по бели гащи" - става въпрос за внезапната популярност, която придоби в Русия, след като едно известно тв предаване реши да се бъзика с него, сега и хакерите са решили да се ползват от неговите прелести:
----------
Поддръжници на „Пуси райът” сложиха клип на Азис на сайта на московски съд - източник
---------
„Ние сме американските „Анонимни”. Ние нито забравяме, нито прощаваме”, се казва в едно от съобщенията, които се появиха на сайта тази сутрин.
--------

Печени са братята руснаци, признавам им го, макар че ме хакнаха многократно през последните години, не мога да кажа лошо за тях :)
 
От: Хакерите използват Азис като оръжие

Какво по-подходящо за защита на малоумни феминистки от гнусна песен на изрусен циганин п.дераст?
 
От: Хакерите използват Азис като оръжие

клипа на Азис - мразиш, минава 8милиона гледания и 4 милиона само за няколко дена от братужките. Това си е доста добра реклама за Азис видео: youtube.com/watch?v=F4hQ4J4BFOM
 
От: Хакерите използват Азис като оръжие

Преди сме били известни с учени, спортисти и т.н., сега с изрусен, изсребрен, пед§ераст - чалга певец...
 
От: Хакерите използват Азис като оръжие

Преди сме били известни с учени, спортисти и т.н., сега с изрусен, изсребрен, пед§ераст - чалга певец...

Нали казват, че няма лоша реклама :)
 
От: Хакерите използват Азис като оръжие

Доста се забавляват руснаците с нашия пендел... Още първия коментар, след като заредих клипчето ме развесели.

ХОДЯТ СЛУХИ, ЧТО ДАННАЯ ПЕСНЯ НОМИНИРОВАНА НА ГИМН РОССИЙСКОГО ПРАВОСУДИЯ

За тези, които не шпрехат руския:

Тръгна слух, че тази песен е номинирана за химн на руското правосъдие.
 

Горе