Хептен се ошашавиха

stuklen

Well-Known Member
Бая мазало стана с новата тема и възможности.
Забелязвам яко се пишат профилни постове вместо лични съобщения :D
 
Не знам как е по правилата, но е добър начин да напишеш на някой нещо, ако му е препълнена кутията или нямаш права за ЛС :cool:
А то реално си е нещо, като лична стена.
 
Не знам как е по правилата, но е добър начин да напишеш на някой нещо, ако му е препълнена кутията или нямаш права за ЛС :cool:
А то реално си е нещо, като лична стена.
Да, и може да си го репортва, и т.н. Идеята тук е, че и сайтовете, който по принцип са социални, да стават още по-социални. Удобство е и определено раздвижва повече съдържанието. Честно казано и е по-организирано във форума. :) Всичко е на клик, макс два.
 
Да, и може да си го репортва, и т.н. Идеята тук е, че и сайтовете, който по принцип са социални, да стават още по-социални. Удобство е и определено раздвижва повече съдържанието. Честно казано и е по-организирано във форума. :) Всичко е на клик, макс два.

Викаш да очакваме и другите емотикони при лайк? :D
 
Викаш да очакваме и другите емотикони при лайк? :D
Ще се стигне и до там. Има още някои неща за донаправяне. И гледаме какво интересно още може да се внедри. Както винаги е било, форумът е изцяло насочен към потребителите. И за това гледаме и следим с интерес темите и постовете, които са съвети, препоръки, насоки. ;)
 
Намязва на блекхет форума, то и там преди не дълго време направиха редизайн:)
 
Намязва на блекхет форума, то и там преди не дълго време направиха редизайн:)
Ако не се лъжа и те преминаха от vBulletin към Xen Foro. :)

Мисля, че ще го направим в бъдеще и още по добър. Ще се добавят и още по яки неща. Важното е да става канабалъка тук и да се развива интернет обществото. :) Мерси и за подкрепата много.
 
Ако не е проблем, може да споделите какво се очаква занапред като промени и да се дискутират в една отделна тема. Може и анкета да се пусне, знам ли. :)
Да пишем нещо. :)
 
Ако не е проблем, може да споделите какво се очаква занапред като промени и да се дискутират в една отделна тема. Може и анкета да се пусне, знам ли. :)
Да пишем нещо. :)
Ще пишем тия дни. ;) Но ще са все приятни изненади. :)
 

Горе