Хижа за ~15 човека ~50км от Пловдив?

toretic

Member
Здравейте, не веднъж съм писал разни офтопици, винаги сте помагали, дали ще можете и сега :).
Аз и компания си търсим вила за следващия месец, една нощувка. Някаде покрай планините. Трябва ни място където ще можем да издивеем, препоръчително е на 500 метра от нас да няма нищо :).
Някои, ако може да сподели информация от хижи на които сте ходили ще е супер! Цената до към 30-40 лева на вечер. Вилата/Хижата трябва да има отделни стаи. 4 двоики сме в компанията, които трябва да са самостоятелни, останалите може и на едно да ги сложим :Д. Трябва да има и общо помещение където да се съберем всички, но да не сме обезпокоявани от никой.
Единствените места които имам аз са Хижа Петя и Sweet Life в Цигов Чарк, които препоръчвам на всеки(с подобени претенции), но точно на 12ти и 13ти ноември са заети... :(
 
От: Хижа за ~15 човека ~50км от Пловдив?

Здравей,

Мога да ти препоръчам на няколко километра от Пловдив до хижа Здравец.
Аз съм бил на 2 Вили там.. и беше уникално.
Първата е Вилата на Стъкларския завод. 15 кинта спане.. има си долу нещо като механа.
Трябва да си носите музика,яденета и т.н... Всичко от вас.. има радиотари в стаите.. Има и телевизори в стаите..(стаите са само легла + тераска)

Другата Вила е на ГУСВ-то.. там също е яко.. има си механа долу.. (механа ще рече, само стая с маси и столове, има огромен калорифер там.. да се топлите, щото е кучешки студ вечерта)
15 кинта пак е нощувката.. и пак трябва да си носите всичко.. музики, яденета и т.н.
Стаите са с радиатор и са доста кофти.. смисъл не са някъв лукс.. само легло и тва е..(пак имат тераски, ако не ме лъже паметта.. а да имат тераса ся се сетих)

Намират се като тръгнеш за хижа Здравец... Там има доста избор от вили..
Трябва да питате само, че не мога да се сетя със 100% къде бяха.. но са в онзи окръг.. Ще потърся сега в Гоогле мапс, да видя точно къде мога да ти покажа къде се намират..(ако не съм забравил)

И на двете бяхме компании с над 20 човека, и беше адската размазвация..
Музиката на МАКС, купон.. кеф... пиене, пички.. лудница е.. :)
Няма забележки няма нищо..
Хижарите, са точни хора.. те много добре знаят, че всичко става кочина и т.н..

Успех!.. ще пиша по-късно да потърся "местополжението"
 
От: Хижа за ~15 човека ~50км от Пловдив?

хижа здравец стъкларска напиши в гоогле.. някъде там се намира.. където е показано..(може да питате някакви хора като отидете там...)
хижата на ГУСВ-то никъде не мога да я намеря.. сорри.. ;d
Забравил съм как изглеждат вече (по обясними алкохолни причини).. :lol:
 

Горе