Търся: Хора за статии

ads

Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Здравейте, банда,
трябват ми няколко момчета/момичета за дългосрочна работа за написването на статии на различна тематика.
Моля при интерес пишете на лично :)
 
Имате ЛС
 
Здравейте. От 6 години се занимавам с това. Не мога да изпращам лично съобщение, затова бихте ли се свързали с мен? Ето мейл: plamenakoleva88@ abv.bg

Благодаря!
 
Човекът е крайно несериозен и по всяка вероятност е некоректен. Писах му,че имам интерес и ми каза,че мога да започна веднага, поисках информация по какъв начин ще е заплащането (месечно или седмично) и помолих за имейл за кореспонденция. Даде ми насоки по какви теми трябва да пиша и ми посочи,че статиите трябва да са 250 думи! (а някои от статиите трябва да са на здравна тематика и то доста специфична...така,че увода само на такава статия е към 200думи.) Попитах го отново може ли имейл и още нямам отговор. На друга колежка пък е обяснил за статии на съвсем различна тематика и щом е станало дума за пари...познайте! Покрил се е без никакво обяснение. Но иначе иска поне 30 статии седмично! Внимавайте с него и не започвайте да пишете преди да ви даде нормална информация и да се изясните по повод заплащането. Възможно е да си търси будали,които да му пишат безплатно, а самия той да е взел голяма поръчка за добри пари.
 
Е, аз пък чакам коментар по качеството на статиите,
заплащането .... ,
ще си налея чаша чешмяна вода.
 
Здравейте, банда,
трябват ми няколко момчета/момичета за дългосрочна работа за написването на статии на различна тематика.
Моля при интерес пишете на лично :)
Заинтересован съм!
 

Горе