Хостинг за голям нюзлетър - Идеи?

stan11

New Member
Здравейте колеги,

имам клиент, който има доста голям нюзлетър - около тридесет хиляди мейла на седмица. Не говорим за спам, а за регистрирани потребители, които са се записли в един или друг момент. Има опция за отписване и мейлите са съобразени с изискванията на съответната страна, за която се изпраща (USA, EU). Въпреки това имат проблем с разни заядливи възрастни немци, които имат навика, ако не им се даде добра отстъпка да репортват до хостинг доставчика, който ползват (hetzner.de), че е спам. Та на всеки 2-3 месеца има обяснения и доказвания от наша към тяхна страна как не сме спамъри. Лично ми дотегна да обяснявам едно и също, та питам - дали някой случайно знае хостинг, който предлага VPS на приемливи цени (около 50-60 евро) и чиито администратори са по-толерантни към мейл маркетинга? Ще съм благодарен на каквито и да е идеи.
 
Щом не е спам
https://aws.amazon.com/ses/

10 цента за 1000

комбинирано със машинка в техния клауд за хостинг че клиените пак ще се оплакват на сегашния доставчик нищо че не ги ползваш за имеил

(не съм го тествал лично - но точно за такъв таргет маркет е създадено)
 
От: Хостинг за голям нюзлетър - Идеи?

Благодаря за помощта,

сега го гледах и най-малкото си струва да се тества.

с техните обеми от около 120 000 мейла месечно, сумата пада до 12$ на месец, което си е почти без пари :)
 
От: Хостинг за голям нюзлетър - Идеи?

Ако сте програмист - има API със разни екстри - mailgun.com
 
Re: От: Хостинг за голям нюзлетър - Идеи?

Благодаря за помощта,

сега го гледах и най-малкото си струва да се тества.

с техните обеми от около 120 000 мейла месечно, сумата пада до 12$ на месец, което си е почти без пари :)

Само че ти казах и сайта го премести при тях че това не пречи клиентите да се оплакват на хетзнер пак....
 

Горе