Хост в Холандия или Дания

От: Хост в Холандия или Дания

Интересува ме някой знае ли готин адулт хост в Холандия или Дания? Мерси

И аз питам за някой холандски хост да препоръчате.
 
От: Хост в Холандия или Дания

Е някой може ли да предложи хост в Холандия?
 
От: Хост в Холандия или Дания

На първия сайт, който сте дали и по-специално на unmetered series план 1 - процесора е core duo t2450. Да спомена - core duo има 2 типа процесори - едните за лаптопи, другите за десктоп машини. Десктоп машините са Е-сериите (пример: е2180, е2200, е8200 и т.н.), а лаптопските са Т-серии, включително този проц. Така че - тоя план се хоства на лаптоп :lol: - нещо много несериозно според мен. Може и да е грешка в сайта, но със сигурност проца е само и единствено за лаптопи!
 
От: Хост в Холандия или Дания

Не знам аз се отказах от тези, защото най-малко за 12 месеца може да се вземе хост от тях. А на мен ми трябва за момента за 1 месец да ги тествам.
 
От: Хост в Холандия или Дания

На първия сайт, който сте дали и по-специално на unmetered series план 1 - процесора е core duo t2450. Да спомена - core duo има 2 типа процесори - едните за лаптопи, другите за десктоп машини. Десктоп машините са Е-сериите (пример: е2180, е2200, е8200 и т.н.), а лаптопските са Т-серии, включително този проц. Така че - тоя план се хоства на лаптоп :lol: - нещо много несериозно според мен. Може и да е грешка в сайта, но със сигурност проца е само и единствено за лаптопи!

Хаха, не съм обърнал внимание на това :) Мерси :)
 
От: От: Хост в Холандия или Дания

Хаха, не съм обърнал внимание на това :) Мерси :)

Няма за какво. Аз намерих и други, но едните ги питах дали става за такъв сайт какъвто искам, те почнаха да питат колко посещения очаквате не знам си какво. Казах им, а те ми дават оферти за сървър. Аз си купих за 1 месец хост(споделен) от тях, а те ми върнаха парите, нямали да пуснат такъв сайт на техните сървъри много щял да товари. А той реално още не е пуснат сайта. Нямам думи за тия Холандски хостове. Ако някой има други добри предложения да сподели.
 

Горе