Хубав домейн - Izmamnik.com

BKirov

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте , днес ми дойде на ум за един домейн който купих и мисля че би бил идеален за някой който може да направи сайт за измани... понеже гледах в продавалник.com има доста измамници та домейна Izmamnik.com мисля че би бил вървежен .
Домейн: Izmamnik.com
заплащане : epay,paypal,банков.
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

Проблема е че който направи такъв сайт, трябва да е под пълно прайвъси и да го хоства някъде, където нашенските лумпени няма да могат да го докопат.
И тия измамите дето са в продавалник са на най-ниско ниво, но не трябва да се пренебрегват, но истинските измамници са горе по високите етажи на властта и ще е готино някой да им вади кирливите ризи на показ.
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

Не разбирам хора, които правят бизнес с домейни. Вярно че и това си е начин да изкараш някой лев, ама дакупиш нещо, което не ти трябва реално ... Иначе домейна вярно не е лош.
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

Ако го е искал някой да си го е купил, не знам защо ти като си се сетил за него, го купуваш и после препродаваш. Явно продаваш идеята си.
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

Не разбирам хора, които правят бизнес с домейни. Вярно че и това си е начин да изкараш някой лев, ама дакупиш нещо, което не ти трябва реално ... Иначе домейна вярно не е лош.

Ти сериозно ли? Няма друг легален бизнес, който може да ти донесе такъв процент печалба. Купувал съм стотици домейни, които реално изобщо не са ми трябвали, за да направя печалба, като ги продам на този на който му трябва. Не виждам нищо толкова странно и сложно в това, което да те кара да не го разбираш.

Това е все едно да питаш Пикадили защо зареждат толкова много кисело мляко, като не им трябва ! Чисто и просто - търговия.

Сори за спама - но не можах да схвана мисълта на колегата.
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

На мен по-скоро ми звучи като домейн точно за измами и измамници :D
Но пак е хубав :twisted:
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

И аз мога да кажа че продавам домейна vbox7.com например !? от къде да знам че е негов просто искам снимка от панела..
 
От: Хубав домейн - Izmamnik.com

Ilker milker , ако имаше малко елементарно познание какво е домейн нейм щеше да погледнеш в контактната информация .. а като гледам не си тръгнал да купуваш за да ти показвам....
 

Горе