Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Business Lady

New Member
Здравейте, бих искала да попитам, можете ли да ми препоръчате някой подходящ уеб саит, в който да рекламирам? :)
Чух от приятели, които се занимават с внос на козметика за възможностите на уеб саита на списание BEAUTY, BEAUTY.BG. Там цените били изключително изгодни, а и влизат все едри рекламодатели от козметичния бранш...
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Ако искаш можеш да рекламираш в най-големите рекламни мрежи в света - FaceBook и Google. Съответно можеш да спестиш пари с ваучери :) Ако се интересуваш - пиши! :)
 
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Здравейте, бих искала да попитам, можете ли да ми препоръчате някой подходящ уеб саит, в който да рекламирам? :)
Чух от приятели, които се занимават с внос на козметика за възможностите на уеб саита на списание BEAUTY, BEAUTY.BG. Там цените били изключително изгодни, а и влизат все едри рекламодатели от козметичния бранш...


ЕЕЕЕХЕХЕХЕХЕХ БИЗНЕС ПУНДООООО АЙАХАХААХХАХА
ТИ ТУК НИ ВЗЕ ХЕПТЕН ЗА БАЛАМИ МА?
НАПРАО НИ ОБИЖДАШ...
ДА НЕ СМЕ ТИ БГ-КРАВВА.КОМ?

Такива пишман рекламатори като теб сме ги чували...
закъсали ли сте го в бютито? а? нема койда рекламира а:)
как да рекламират като не са ви чували :)

тея клошарски номера някъде другаде... много ни подцени тук :) 8)8)8)8)
 
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Последно с внос на козметика или спа хотели се занимаваш... Явно много сте я закъсали, както казва Амоун-а
 
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Здравейте, бих искала да попитам, можете ли да ми препоръчате някой подходящ уеб саит, в който да рекламирам? :)
Чух от приятели, които се занимават с внос на козметика за възможностите на уеб саита на списание BEAUTY, BEAUTY.BG. Там цените били изключително изгодни, а и влизат все едри рекламодатели от козметичния бранш...

Това е втори пост със същото съдържание като предния- Момеее, видно е, че искаш да порекламираш сайта. Туй хубу, ама не лъжи, че е оптимизиран - това е от най-калпаво оптимизираните сайтове въобще. У резултатите сте само заради едното съдържание.
В предния пост - хотелиери, в тоя козметика - ай спри се - на краставичари, краставици продаваш
 
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

цените били изключително изгодни - ми що не иде там ма шматко непоръбена, чакай аз да ти оспамя малко смотания сайт с разни мръсни думички да видим гуглата как ще се зарадва като види стотина хиляди линка с an*l p*rn и други подобни. Днес както съм станал накриво още една дума от тебе и имаш подарък - 1 000 000 000 беклинка с всякакви гнусотии а сиктир и спамерите гнусни начи
 
От: От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Такива пишман рекламатори като теб сме ги чували...
закъсали ли сте го в бютито? а? нема койда рекламира а:)

Ако са го закъсали ще сменят beauty услугите с по-разкрепостени. Важното е реклама и целеви трафик да има.:)
 
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Ей на такива бютита им викам грозни и нахални! :D
 
От: Хубав уеб саит за реклама на бизнеса

Хаха, Ралица едва ли има толкова акъл, вервай ми! ;)
 

Горе