ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

SmartBusiness

Active Member
ВАЖНО ЗА УТРЕ!

Армейци, сега, докато сте вперили поглед в мача на националния отбор по волейбол, в залата, която бе построена на мястото на терените, където тренираха нашите деца... да напомним за утре!

Мач в 14:15 ще има, ще играят ЦСКА, срещу юношите на ЦСКА! Ще има хореография, ще има пирография, ще има песни, ще бъде пълно с нашите спортисти от всичките над 20 клуба, които останаха, въпреки държавата мащеха!

След това, по-важният, най-важният мач! Всички се насочваме към Орлов мост, където е сборният ни пункт преди шествието-протест, което ще тръгне към Парламента. Ще има много транспаранти, ще има спортисти, майки, бащи, фенове, легенди, всички хора, които обичат ЦСКА трябва да бъдат там!

Милиционерските номера, репресията над ЦСКА, опитите да ни спрат и да ни убият, никога няма да успеят, докато всички сме заедно, всички сме единни!

И понеже се носят слухове, утре от БФС, който уби футбола у нас и се опитва да убие и нас, щели да пратят представител да ни обещава това и онова... ако ще и Папата да дойде утре и да ни каже, че се включваме в Шампионската лига директно - няма никакво значение!

Утре излизаме, заради всички неправди срещу нашия СПОРТЕН КЛУБ! Заради всички несправедливости, заради това, че само нашите спортни клубове плащат наеми за базите, заради двойните аршини, заради всичко, което с години се трупа и заради наглостта, с която го правят!

УТРЕ ЦСКА ЩЕ ИЗИГРАЕ НАЙ-ВАЖНИЯ СИ МАЧ!

АКО НЯМА АДЕКВАТНИ РЕШЕНИЯ СЛЕД ТОЗИ МАЧ, ЩЕ ОРГАНИЗИРАМЕ ОЩЕ МНОГО ПОДОБНИ "МАЧОВЕ", ДОКАТО НЕ ИЗВОЮВАМЕ СВОЕТО СПРАВЕДЛИВО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ИСКАМЕ Е РАВНОПОСТАВЕНОСТ!

НЕКА СИ ИЗВОЮВАМЕ БЪДЕЩЕТО... НА ЦСКА, НА ДЕЦАТА НИ!

Протестът ще бъде мирен, това ще ги заболи най-много!

Не се поддавайте на провокации... това да се съберем, ако се наложи още няколко пъти по няколко хиляди човека, ще бъде много по-голям удар, от това, да метнем няколко бутилки и да счупим няколко прозореца на сгради, които не са виновни с нищо!!!

УТРЕ, ВСИЧКИ ЗА ЦСКА!
 
  • Like
Реакции: bizz
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

И какво постигнахте с протеста? :)
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Лупи пак ще ви "спаси", като прибере каквото е останало :lol:
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

То па голямата тема, като гледам 1 чорбар не писа, смятай колко сте "много" :lol:
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Заети сме да бъдем на протеста. Вие защо сте на компютрите, а не сте на така важния ви мач?
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Заети сме да бъдем на протеста. Вие защо сте на компютрите, а не сте на така важния ви мач?

Мач ли има?
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Футболен фен остана без ръка заради бомбичка
В момента пострадалият фен, който по непотвърдена информация е между 15 и 18 годишно, е настанен в Клиниката по ортопедия и травматология на Университетската болница в Пловдив.
http://plovdiv.dir.bg/news.php?id=20328433

Още едно доказателство, че футболът е най-малоумната игра. Но не от страна на тези които правят бизнес, а от страна на тези дрогирани малоумници които биват охранявани от полицията все едно са бегълци от затвор...
къде са родителите? или те, както голям процент от останалите са абдикирали от отговорността по отглеждане и възпитаване на тяхното дете?
един нормален родител ако иска детето му да се интересува от спорт, последния към който ще го насочи още от ранна възраст е футболът
 
От: От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Още едно доказателство, че футболът е най-малоумната игра. Но не от страна на тези които правят бизнес, а от страна на тези дрогирани малоумници които биват охранявани от полицията все едно са бегълци от затвор...
къде са родителите? или те, както голям процент от останалите са абдикирали от отговорността по отглеждане и възпитаване на тяхното дете?
един нормален родител ако иска детето му да се интересува от спорт, последния към който ще го насочи още от ранна възраст е футболът

Поне коментарите са в добра насока:
http://plovdiv.dir.bg/news_comments.php?id=20328433&tag_id=
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Разплаках се направо. Милите СРЕДЕЦ държавата мащеха,нашата полиция ги гази, феновете им дебили..... Както каза един колега в преден пост, няма по-малоумна игра от футбола и по-големи кретени от феновете и.
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

"Бооооойко Борисов педераст педераст" - много ме кефеше тая песен на митинга, ма ехтеше яката :beer:
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Уж с бизнес се занимавате....

Я да видим следната картинка:

Аз поръчвам услуга, сайт, нещо друго от някой от вас. Споразумяваме се за цена.

"Забравям" да платя.

Блинки решава да ме банне от форума, докато не си изплатя дълговете.

Аз обаче, излизам на протест и правя шествие да не ми бъде искан дълга, защото някой друг също не го е платил, и не е честно.

Всички прилики и разлики са неслучайни.
 
От: От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Уж с бизнес се занимавате....

Я да видим следната картинка:

Аз поръчвам услуга, сайт, нещо друго от някой от вас. Споразумяваме се за цена.

"Забравям" да платя.

Блинки решава да ме банне от форума, докато не си изплатя дълговете.

Аз обаче, излизам на протест и правя шествие да не ми бъде искан дълга, защото някой друг също не го е платил, и не е честно.

Всички прилики и разлики са неслучайни.

Мангалите нито ток нито данъци плащат и вече почна да се взима пример от тях, сега и опростяване и узаконяване на това и онова покрай изборите за допълнителни гласове и така. В тая държава, ако само футбола ни беше проблема....
 
От: От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Мангалите нито ток нито данъци плащат и вече почна да се взима пример от тях, сега и опростяване и узаконяване на това и онова покрай изборите за допълнителни гласове и така. В тая държава, ако само футбола ни беше проблема....

Нека ти го обясня нагледно :) Футболът е следствие, а не причина. Т.е. ако нямаше малоумници, нямаше да има и футбол. Той е станал толкова известен, защото на масата й е трябвало нещо лесно (без нужда от използване на мозъка), да седи пред телевизора и 'маа бири (друга масовка).
Това накратко е същността на футбола. На мен дори ми е тъжно за гелосаните гейчета които тичат като мухи без глави по поляните с изкуствена трева. Колко безмозъчен трябва да си, за да тичаш по цял ден по нещо пълно с въздух?
Най-масовата игра показва какво е състоянието на света. Малоумна игра <=> лошо състояние на света. Не си ли съгласен поне с последното?
 
От: От: От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Нека ти го обясня нагледно :) Футболът е следствие, а не причина. Т.е. ако нямаше малоумници, нямаше да има и футбол. Той е станал толкова известен, защото на масата й е трябвало нещо лесно (без нужда от използване на мозъка), да седи пред телевизора и 'маа бири (друга масовка).
Това накратко е същността на футбола. На мен дори ми е тъжно за гелосаните гейчета които тичат като мухи без глави по поляните с изкуствена трева. Колко безмозъчен трябва да си, за да тичаш по цял ден по нещо пълно с въздух?
Най-масовата игра показва какво е състоянието на света. Малоумна игра <=> лошо състояние на света. Не си ли съгласен поне с последното?

Лошото е, че те не тичат, ако тичаха щяха да изкарват доволно количество пари, за да не гният в треторазряден отбор от източна европа, който на всичкото отгоре им плаща с кредити. Това за държавата мащеха няма да го коментирам, след като това е отбор създаден и хранен от партията майка до наалото на демокрацията. Та да се върнем на гелосаните гейчета. 3 пъти седмично ходя в баскетболната зала на тренировка и минавам покрай тренировъчните игрища на младежите. Всичко което се вижда е, че младежите са усвоили фешън навиците на своите идоли, но уви не и уменията им. В момента е по-важно да имат екипи, бутонки и аксесоари като на Роналдo, но не и да вкарват като него. Понеже ходя и по други баскетболни зали и по други клубове мога да направя съпоставка със спортен клуб Локомотив примерно, където момчетата от силовата зала или бокса изобщо не им дреме с какво тренират или къде, важното е да тренират и да постигат резултати, въпреки че успеха няма крайна точка, той е вектор.

Имах нещастието да се прибирам в неделя от Цариградско към центъра и бях бесен, че заради група вандали, центъра приличаше на Бейрут и имаше толкова полицаи, колкото не съм виждал на 4-ти юли във Вашингтон, а там имат поне 5 вида полиция.
 
От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

алооо, футболните фенове, къде сте? не свърши ли протеста (цитирам: "Заети сме да бъдем на протеста.").

Ето поредното доказателство, че футболът е най-малоумния "спорт".

Левски и ЦСКА показаха нещо забравено – нормалност!
Звучи невероятно, но факт – Левски и ЦСКА могат да изиграят нормален мач, без ексцесии, без скандали. Направиха го волейболните състави на двата отбора, които се срещнаха тази вече в зала “Христо Ботев”.
Всъщност най-хубавото е, че мачът премина съвсем нормално, нищо, че имаше представители на най-различни фенклубове на “сините”, както и неутрални “армейски” фенове. Двубоят бе оценен като рисков от полицията, която командирова над 20 свои служители. Още 10 пък бяха частните стюарди. Ексесии обаче липсваха, а след края всички фенове получиха и по една бира “Леденика”.
http://7dnivoleibol.bg/?p=3413

още колко доказателства искате?
 
От: От: От: ЦСКА ЗОВЕ ! Елате на най-важният мач в нашата история !

Нека ти го обясня нагледно :) Футболът е следствие, а не причина. Т.е. ако нямаше малоумници, нямаше да има и футбол. Той е станал толкова известен, защото на масата й е трябвало нещо лесно (без нужда от използване на мозъка), да седи пред телевизора и 'маа бири (друга масовка).
Това накратко е същността на футбола. На мен дори ми е тъжно за гелосаните гейчета които тичат като мухи без глави по поляните с изкуствена трева. Колко безмозъчен трябва да си, за да тичаш по цял ден по нещо пълно с въздух?
Най-масовата игра показва какво е състоянието на света. Малоумна игра <=> лошо състояние на света. Не си ли съгласен поне с последното?

По твоята логика всички спортове са малоумни и не трябва да съществуват. Футболът по принцип е добра игра, но се използва за лоши цели. Не го харесвам именно поради тази причина, че от него печелят най-вече мафиотите, а мачовете се уреждат. Смешни са ми и феновете, които толкова вярват в отбора си, че не осъзнават как ги правят на маймуни.
 

Горе