Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

BurnX

Well-Known Member
http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-krizata-s-ktb/cvetan-vasilev-niakoj-se-uplashi-6033903

"Изглежда, обаче, ня#КОЙ се уплаши от това. И направи всичко възможно да ни спре! И успя! Повтарям – използвайки по недопустим начин репресивните органи на държавата и подчинявайки Централната банка и правителството на Орешарски! Което всъщност му беше дадено на концесия от безхаберниците на „Позитано“ 20. Затова е жалък Станишев, като казва, че се е опитал да спре това безумие (той си знае)! Жалък е и Орешарски, когато в непринуден разговор казва – политическо решение. И той си знае!", казва в изявлението си банкерът Цветан Василев.

Да благодарим на БСП,ДПС и бАтака , че ограбиха една банка , за си напълнят джобовете.
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

казваха, че КТБ е "банка на властта". Е, вече разбрахме на коя власт :)
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Така ще е докато има глупави хора дето гласуват за тия партии.... и забележи след тая явна кражба и 3те партии отговорни за това са пак в парламента (БСП и ДПС даже са на 2ро и 3то място по резултат)! Тоест овцете продължават да гласуват за тях.....
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

кой избра цацаров, кой гласува за искров и кой не иска да го смени, кой гласува закони с цел да узакони един грабеж, кой върти и суче месеци и нищо не прави, добави герб, да ни стане ясно кой е част от мафията...
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

кой избра цацаров, кой гласува за искров и кой не иска да го смени, кой гласува закони с цел да узакони един грабеж, кой върти и суче месеци и нищо не прави, добави герб, да ни стане ясно кой е част от мафията...

Кой ограби банката? Защо винаги когато БСП е на власт - в България има банкова криза ?
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Така ще е докато има глупави хора дето гласуват за тия партии.... и забележи след тая явна кражба и 3те партии отговорни за това са пак в парламента (БСП и ДПС даже са на 2ро и 3то място по резултат)! Тоест овцете продължават да гласуват за тях.....

таргета на едните са пенсионерите, а на другите мангалите
какво друго очакваш? :shock:
Според мен таргета на тези две партии трябва да бъде баннат! След като едните се пенсионират и започват да живеят на гърба на останалите (както са децата), то те не трябва да имат право да определят условията при които останалите (които са над 90% ако не взимаме предвид факторът безработица ) работят/учат!
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Кой ограби банката? Защо винаги когато БСП е на власт - в България има банкова криза ?

банката все още не е ограбена, това ще направят след като я обяват в несъстоятелност, когато всичките кредити станат предсрочно изискуеми и когато синдика "продаде" виваком на когото трябва на цена в пъти по-ниска от (1 евро + размера на кредита), като разликата ще я поеме ФГВБГ(или както се казваше, или с една дума - държавата, а може би и всички бъдещи кредитополучатели) и впоследствие тези с горницата над 196 хил.лева, които няма да получат нищо.
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

банката все още не е ограбена, това ще направят след като я обяват в несъстоятелност, когато всичките кредити станат предсрочно изискуеми и когато синдика "продаде" виваком на когото трябва на цена в пъти по-ниска от (1 евро + размера на кредита), като разликата ще я поеме ФГВБГ(или както се казваше, или с една дума - държавата, а може би и всички бъдещи кредитополучатели) и впоследствие тези с горницата над 196 хил.лева, които няма да получат нищо.

Как не е ограбана , то се говореше за чували измъквани посред нощ с пачки пари :D БСП и ДПС са престъпни групировки , които се борят с зъби и нокти за една едничка цел - как да си напълнят джобовете.
Бойко днеска ряза лентичка на новото метро , Орехчо що не ряза една година , а единствения нов обект , който откри официално е оградата пред народното събрание....
 
Re: От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

банката все още не е ограбена, това ще направят след като я обяват в несъстоятелност, когато всичките кредити станат предсрочно изискуеми и когато синдика "продаде" виваком на когото трябва на цена в пъти по-ниска от (1 евро + размера на кредита), като разликата ще я поеме ФГВБГ(или както се казваше, или с една дума - държавата, а може би и всички бъдещи кредитополучатели) и впоследствие тези с горницата над 196 хил.лева, които няма да получат нищо.
Абе много си прост, ако имаш взет кредит за 1 млн евра (може и овърдрафт) например, нали в момента нищо не плащаш. Дори на 5% комисионна в някоя друга банка да ги държиш, това са огромна сума пари. Обяви си и фирмата в несъстоятелност, и тогава съвсем ще си на далавера.
Банката се ограби и ограбва точно в момента, когато приключат с нея, ще я хвърлят на "нормалните" хора да си вземат квото могат.
 
Re: От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Как не е ограбана , то се говореше за чували измъквани посред нощ с пачки пари :D БСП и ДПС са престъпни групировки , които се борят с зъби и нокти за една едничка цел - как да си напълнят джобовете.
Бойко днеска ряза лентичка на новото метро , Орехчо що не ряза една година , а единствения нов обект , който откри официално е оградата пред народното събрание....
Стига стига, Боба миналия мандат откри магистралата с гордост, сега ограничи скоростта на 90 километра пак. По - голяма тъпотия не съм виждал.
Все едно на единия мандат да купиш скоростни влакове за 300 км/h, на другия да кажеш ми няма пари да ги подържаме за тва ще се движат кат нормалните влакове с 50-70.
 
От: Re: От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Стига стига, Боба миналия мандат откри магистралата с гордост, сега ограничи скоростта на 90 километра пак. По - голяма тъпотия не съм виждал.
Все едно на единия мандат да купиш скоростни влакове за 300 км/h, на другия да кажеш ми няма пари да ги подържаме за тва ще се движат кат нормалните влакове с 50-70.

Орехчо построи ограда, за една година мандат, да се пази от народната любов , а Бойко я махна :D
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

dnesbg разкри bobi98

"Една приятелка ме попита във Facebook дали искам да протестирам за 15 лева. Аз веднага попитах за кой, кога и къде, защото съм ходил и друг път на платени протести. Тя ми отговори - за "Атака", 15 лева плюс ядене – парче пица или сандвич. Парите се раздават след 22:00 часа вечерта"

:lol:
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Сутринта по БТВ го каза говорителката на външното министерство Бетина Жотева
И това го предлага бивша журналистка, немам думи
 
От: Цветан Василев: Ня#КОЙ се уплаши

Сутринта по БТВ го каза говорителката на външното министерство Бетина Жотева
И това го предлага бивша журналистка, немам думи

Викаш и вие троловете имате права. Макар да следвате опорни точки и да ядете пица на парче :D
 

Горе