Цената включва - Оферта за екскурзия

hasanson

Member
Четем си ние екскурзийки и оппа евтинджос


Баварски замъци
Блед - езерото Кимзее - дворецът "Херенкимзее" - дворецът "Линдерхоф" - замъкът "Нойшванщайн" - Мюнхен

цена 495лв

а по надолу

Цената включва

  • транспорт с комфортен туристически автобус (климатик, видеосистема, минибар);
  • 1 нощувка със закуска в хотел 3* в района на Любляна / Кран;
  • 2 нощувки със закуски в хотел "Mercure Hotel M
  • пешеходна разходка в Мюнхен;
  • фотопауза на езерото Блед;
  • Застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с асистанс и лимит на отговорност 5 000 EUR на застрахователна компания "Армеец"
  • Водач-екскурзовод от България

тези редове не трябва да са там а в полето Цената не включва
  • посещение на замъците "Линдерхоф" и "Нойшванщайн" (входните такси се заплащат допълнително);
  • посещение на двореца "Херенкимзее" (билетът за корабче и входната такса за двореца се заплащат допълнително);
ами предварително вкарайте таксите в общата сума нали знаете кой пътува дете или джендъри, аааа не тя ще набъбне сумата за екскурзията и хората ще се откажат.
Ето това ме отказа

 
Ти за пръв път ли четеш оферта за екскурзия?
То това си е практика, често дори трансферите са за собствена сметка, не се включват обеди и какво ли още не. Иначе като видиш цената евтинджос!
 
Малко страничен въпрос - защо изобщо използвате подобни оферти ?
Не можеш ли да си намериш спане с Airbnb / Booking и с trip advisor да си избереш къде да ходиш ? За няколко часа четене ще си спретнеш маршрути и всичко.
 
С тия групи и някакви турове само неориентирани хора ходят. Палиш колата и си ходиш където искаш и когато искаш и по-колкото искаш. Хотели си буквай през букинг (даже афф програма имат да си връщаш някой друг процент/
 
Предимство си е да ме возят, да си пийвам където спрем каквото ми е кеф, екскурзоводчето да ти рецитира къде кво гледаш, абе кой как му е удобно
 
Аз лично никога не бих тръгнал с кола, камоли рейс до Мюнхен. Това си е чисто самоубийство. В рейс повече от 20-30 минути не бих се возил, за кола мога около 7-10 часа защото все пак ти си избираш къде да спреш и си ти е удобно, когато си в твоята си кола.
 
Поне за живущите в София има доста избор от нискотарифни авиокомпании. В рамките на 10-20€ си взимаш билет за някой западен град, има такива сайтове с готови пътеводители за 1-2-3-4 дни какво и къде можеш да видиш, има онлайн гайд, който ти обяснява какво гледаш ( мобилен апп т.е. ).
Не знам дали ще ти дойде по-евтино, но идеята ми е че ти можеш да си избереш хотела в който спиш, къде да отидеш и кога. Съответно сам решаваш дали искаш евтина почивка или малко по-скъпа.
 
Обогатих малко заглавието. Само една вметка да направя - колко по ясно и точно е заглавието, толкова повече хора ще се включат. Идеята е (знам, че го знаете) да се привлече вниманието на хората, готови да коментират подобни теми. Иначе се подминава от известна част от потребителите. Мерси за вниманието. :)

Колко по темата. Каквото са си описали, са си описали. Не са само туристическите оферти такива....виж тези за групово пазаруване. Имаше една за изработка на сайт за 300 или 500 лева беше, където не влизаха домейн, хостинг, ssl сертификат и пълненето на съдържание. Ако ги включи и тях в цената, не знам дали въобще ще му изчезнат сметките. :)
 
Поне за живущите в София има доста избор от нискотарифни авиокомпании. В рамките на 10-20€ си взимаш билет за някой западен град, има такива сайтове с готови пътеводители за 1-2-3-4 дни какво и къде можеш да видиш, има онлайн гайд, който ти обяснява какво гледаш ( мобилен апп т.е. ).
Не знам дали ще ти дойде по-евтино, но идеята ми е че ти можеш да си избереш хотела в който спиш, къде да отидеш и кога. Съответно сам решаваш дали искаш евтина почивка или малко по-скъпа.


те с тези цени самолетите пълни със цигани
 

Горе