Ценен кадър за всички заинтересовани

От: Ценен кадър за всички заинтересовани

Не съм сигурен дали я пускаш със сарказъм тая тема... И като има познания по всичко, от уеб програмиране, HTML5/CSS3/jQuery разбира ли, може би SEO? :D

Чак пък ценен кадър и бизнес партньор, той не може и обявата да си напише грамотно...
 
От: Ценен кадър за всички заинтересовани

Имах възложен проект за реализацията на младите в България, (една статия) и обстойно търсех разни материали, снимки и примери, та попаднах на този случай, нищо лично . Както имаше една тема за работодатели със супер изисквания за смешни пари, така има и много "кадри" :)
 
Последно редактирано:
От: Ценен кадър за всички заинтересовани

Естествено, че е сарказъм :)
Радвам се, че през интернет малко трудно се разбира на моменти и се притесних :D Иначе да, такива случаи не са рядкост, аз познавам доста такива, за съжаление...
 
От: Ценен кадър за всички заинтересовани

Имах възложен проект за реализацията на младите в България, (една статия) и обстойно търсех разни материали, снимки и примери, та попаднах на този случай, нищо лично . Както имаше една тема за работодатели със супер изисквания за смешни пари, така има и много "кадри" :)

Их, точно такъв човек си търся да наема! Дали може да ни свържеш, че на този пич му е богато CV-то не е за изтърване. 8) :beer:
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Ценен кадър за всички заинтересовани

Не се ебавайте с хората ей :) Кви сте ми такива придприемачи, днес толко ли нищо немаше за предприемане, та се ровите по обявите за работа
 

Горе