Цени за файсбук лаик-инвеит

glndrk

Well-Known Member
Понеже имам една страница, за която ми е необходим ВИСОКОТАРГЕТИРАН лайк, ми предложиха следната оферта:

Високотаргетиран - Гарантирани 100 инвейта - 15 лв
Високотаргетирани - Негарантирани - 100 инвейта - 8 лв

Под високотаргетиран се разбира потребители с точност до град...
Под Гарантирани - Негарантирани се разбира, че в единия случай се плаща за сигурна бройка лайкове от поканените хора, а при негарантираните се плаща само за инвейт, без значение дали човека ще лайкне...


Въпроса ми е какво мислите за офертата, струва ли си. Цените добри ли са, мога ли да намеря по евтини?

За лайкджакинга ми е ясно, но там няма как да се търси таргет, а в случая не ме интересуват потребители от кол и въже...
Единствения вариант МАЙ е да се плаща на фейсбук за лаикове, но и там маи нещо не е както трябва...
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

За тези цени по-добре си пусни директна реклама през фб, прекалено скъпо ми се вижда поне на мен
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Показвам само от една моя реклама която тече в момента, сам си прави извода дали тези цени са ок.
http://imgur.com/Ow3YxQr

Значи според теб директната реклама в фейсбук ще ми излезе по-евтино и ще е по ефективна 0.06 ст на лаик...
Обаче твоя таргет е много лесен 20+ БГ това и с лаикджак може да се постигне без проблеми. А на мен ми трябва таргетиран до град.
Въпроса е няма ли по таргетирания трафик е да е по-скъп?
Като взема да създавам реклама в фейсбук ми пише 10$ - 77 - 308 lika - а 10$ на 77 човека е 0,12 цента или 0,17 ст на лаик... Е вярно, че това уж е в наи лошия случай ама...
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Таргета ми е по определен интерес 20+ е само за годините, така че не мисля че е от най-лесните. А и предполагам 10$ няма да те гътнат. Не виждам защо да се занимаваш със странични дейности.
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Таргета ми е по определен интерес 20+ е само за годините, така че не мисля че е от най-лесните. А и предполагам 10$ няма да те гътнат. Не виждам защо да се занимаваш със странични дейности.
Според теб да пробвам да видя какво ще се получи с платен феисбук, и ако не съм доволен тогава ще му мисля...

Според мен таргета ти е лесен. Е добре 20+ ама даваш по 6 ст. Значи за 10 000 - 21+ ще дадеш 600 лева. А при лаикджак ще дадеш 100 лв. Дори и само 50% да са над 20, имаш 5000 за 50 лв :lol:
А и според мен това дето е интересно за 20+ е интересно и за 14+ :lol:
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Ами в моя случай не е така, защото таргета ми не е да речем Азис, а примерно Guns. Тия дето са на 14+ знаят Азис ама за Guns едва ли са чували. По принцип ти си решаваш аз просто ти давам пример от моята гледна точка.
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Ами в моя случай не е така, защото таргета ми не е да речем Азис, а примерно Guns. Тия дето са на 14+ знаят Азис ама за Guns едва ли са чували. По принцип ти си решаваш аз просто ти давам пример от моята гледна точка.

Ами тогава по скоро таргета ти трябва да е 30-35+ :) Ако мислиш, че 20+ не слушат чалга. Според мен даже 20+ са наи големите чалгари... Дребните слушат рап...
Между другото маи феисбук предлага и таргет по интереси...
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Еми при мен е така по интереси. И ако трябва да съм по точен използвам интересите на хората на определени страници
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Еми при мен е така по интереси. И ако трябва да съм по точен използвам интересите на хората на определени страници

Добре конкретен въпрос. Можеш ли да ми кажеш колко ще ми струват около 6000 лайка. Както и приблизителна цена на 10 000 ако си направил толкова вече...

Още нещо. При плащане на FB цените които дават със ДДС ли са? Издават ли фактура?
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Не съм стигнал толкова защото съм на един принцип който си мисля че работи. Слагам по 1$ на ден което според мен е по добре от колкото да сложиш 5$. Забелязъл съм, че като слагаш по малка сума не се издухват толкова бързо колкото ако слоцжиш 5 ил и10$. Прикачам ти и снимка на част от фактурата за да ти отговоря на въпроса.Screen Shot 2014-05-13 at 9.52.16 AM.png
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Не съм стигнал толкова защото съм на един принцип който си мисля че работи. Слагам по 1$ на ден което според мен е по добре от колкото да сложиш 5$. Забелязъл съм, че като слагаш по малка сума не се издухват толкова бързо колкото ако слоцжиш 5 ил и10$. Прикачам ти и снимка на част от фактурата за да ти отговоря на въпроса.Виж файлът 9887

Благодаря за информацията. Значи издават Invoice които трябва да се осчетоводява и към него да се плаща ДДС отделно...
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Ами това с ддс-то не ми е ясно, защото ако забелязваш на vat е нула. Моето счетоводство приема фактурата и мен друго не ме интересува, минава си разход и така.
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Ами това с ддс-то не ми е ясно, защото ако забелязваш на vat е нула. Моето счетоводство приема фактурата и мен друго не ме интересува, минава си разход и така.

VAT е 0 защото не се налага то държавата издател (Ирландия) а се налага от Държавата получател (България 20% ДДС).

Добре а в крайна сметка 1 like 0.04eu ли излиза?
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Еми да, мисля че нещата са ок. Още от самото начало избягвам другите алтернативи за добавяне на фенове.
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Еми да, мисля че нещата са ок. Още от самото начало избягвам другите алтернативи за добавяне на фенове.

Цена на Like можеш ли да ми кажеш към момента?
 
От: Цени за файсбук лаик-инвеит

Искам да попитам някои за съвет относно феисбук.Които иска да ми помогне моля да ми пише на лично!
 

Горе