Цени на коли в България

ediz

New Member
Здравейте форум,
от доста дълго време ми прави тенденцията за драстичното намаляване на цените на колите в cars.bg и mobile.bg.
На какво може да се дължи това? Причината не може да бъде остаряването им.
 
От: Цени на коли в България

Причината е в ниските доходи на голям процент от българите. Едната страна иска да си продаде колата , другата да си купи за възможно най-ниска цена.
 
От: Цени на коли в България

Има автомобили, които държат цени, а има и такива, на които с всеки изминал ден дори им пада цената (фиат, алфа, рено..)
 
От: Цени на коли в България

Май само японските коли държат цена. МОже да дължи на това че къ момента се продават над 500 000 коли и бусове за една малка страна е доста, като се има в предвид че и доходите ни не са на ниво. Между впрочем скоро един познат дилър на коли ми каза че продал кола със 100 лв печалба ми говори доста за положението в страната.
 
От: Цени на коли в България

Има желание ама няма възможност е работата. Надявам се да не е така в близкото бъдеще.
 
От: Цени на коли в България

Май само японските коли държат цена. МОже да дължи на това че къ момента се продават над 500 000 коли и бусове за една малка страна е доста, като се има в предвид че и доходите ни не са на ниво. Между впрочем скоро един познат дилър на коли ми каза че продал кола със 100 лв печалба ми говори доста за положението в страната.

Нормално е японските коли да държат цена, защото те фактически са най-хубавите коли, най-здравите и най-предпочитаните в световен мащаб.
 
От: Цени на коли в България

Ей уж предприемачи, а основният принцип и закон на търсенето и предлагането не знаят.
 

Горе