Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

uni-web

Well-Known Member
Според мен си заслужава , крайно време е да се научат, че не всичко е позволено.

Доволен съм от съдиите в градът ми!

За цинизъма на постъпката му, за това че е извършена в трезво състояние, в присъствието на много хора и напълно съзнателно съдията, определи 2 години затвор, които бяха намалени заради признанията на подсъдимия. Той поиска бързо производство като заяви, че се признава за виновен и е съгласен с всички материали по делото.

Източник: parvomai.net/news/176760/Ciganinat,-oporochil-Bogoyavlenie-v-Parvomay,-sthe-lezhi-16-meseca
 
От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Да, а за блъснат човек дават условна. Смешна работа.
 
От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Явно тук има закон, не знам колко биха му дали, ако е блъснал човек. Не си спомням в Първомай скоро да се е случвало нещо такова.
Да, а за блъснат човек дават условна. Смешна работа.
 
От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Баси малоумната тема, дай линк и да видим какво е направил мангала де.
Не всички сме от твойто село.
 
От: Re: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Или че Пеевски е невинен по всички обвинения. :)

@uphero, вземи: http://gospodari.com/янко-от-първомай-който-си-свали-гащите-на-йордановден-video50411.html
В началното училище беше по-зле - мангала застава зад учителката вади пищова и почва да лъска и ....
Свиквайте, това е положението.
 
Re: От: Re: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

В началното училище беше по-зле - мангала застава зад учителката вади пищова и почва да лъска и ....
Свиквайте, това е положението.

Впечатлен съм от това, че се извини доста културно. Демек, отлепи се за момент от дъното. :) Ей това е да те прецакат технологиите. Ако не бяха го снимали, нямаше да има доказателства, освен свидетели. Но появи ли се, видят ли го много хора, възмути ли се обществото, следват и съответните последствия. Като цяло нивото е такова там, няма какво да се очаква.
 
От: Re: От: Re: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Не за всеки, но в случая явно е така.
@ Ъочо село на София ще викаш!!!
Впечатлен съм от това, че се извини доста културно. Демек, отлепи се за момент от дъното. :) Ей това е да те прецакат технологиите. Ако не бяха го снимали, нямаше да има доказателства, освен свидетели. Но появи ли се, видят ли го много хора, възмути ли се обществото, следват и съответните последствия. Като цяло нивото е такова там, няма какво да се очаква.
 
От: Re: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

В началното училище беше по-зле - мангала застава зад учителката вади пищова и почва да лъска и ....
Свиквайте, това е положението.

:shock:

Егати ужаса - не го вярвам дори...
 
От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

@uni, само ако знаеше, че твоя град преди се е казвал Борисовград
Трябва да черпиш, че не е останало същото име... иначе не те виждам
rofl.gif
 
От: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Те в предния мандат искаха пак да го кръщават така. :-o
@uni, само ако знаеше, че твоя град преди се е казвал Борисовград
Трябва да черпиш, че не е останало същото име... иначе не те виждам
rofl.gif
 
От: Re: От: Re: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Ей това е да те прецакат технологиите.

Не е до технологиите. В БГ снимков и видео материал не могат да бъдат използвани като доказателство в съда. Само свиделите оправят нещата.
 
От: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Те в предния мандат искаха пак да го кръщават така. :-o

Всичко ще се оправи, спокойно! :( С теб сме!
 
От: От: Циганинът, опорочил Богоявление в Първомай, ще лежи 16 месеца!

Ако пак искат ще ти донеса подписката да подпишеш с против тогава щом си с мен :D
Всичко ще се оправи, спокойно! :( С теб сме!
 

Горе