Чат за сайта ви !

Pin2

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предоставям линк, който води до чат, напълно конфигуриран за вашият сайт (банери, реклама и т.н.). Всичко това безплатно.
По друг начин казано, предлагам ви екстра, която да използвате вие и вашите потребители free :)
Чатът е HTML, но може да се прибави и още един - JAVA.

Ако имате интерес ми пишете на лично съобщение.
Има много портали, а и по-малки сайтове, които се възползват от тази услуга. Препоръчвам я и на вас.

p.s. Излишни недомислени коментари не са желателни! Мерси :)

p.s.s Няма секция "Подарявам" или "Предоставям безплатно", затова тук я пускам темата.
 
нестава с чат бате аз през повечето време докато съм оналйн си работя някакви неща и само от време на време хвърлям по едно око на форума предполагам и голяма част от другите колеги са така а за чата трябва да си оналин нон стоп
 
coolice каза:
нестава с чат бате аз през повечето време докато съм оналйн си работя някакви неща и само от време на време хвърлям по едно око на форума предполагам и голяма част от другите колеги са така а за чата трябва да си оналин нон стоп

Нещо не ти схванах изказването.
Все пак ще повторя.
Предлагам абсолютно безплатно Чат. Самият чат седи при мен и не ви товари, както хостинга, така и от към трафик. Казвате какво искате и аз ви го правя, давам ви линк и вие го слагате.
Ако никой не ме е разбрал, ще напиша няколко сайта за да се ориентирате. Просто не искам да правя реклама. Ако някой има интерес, да ми пише ЛС и ще му обясня което не му е ясно.
Пример:
В сайтове за запознанства например има Бутон Чат . Ей за това говорим.
 
coolice каза:
нестава с чат бате аз през повечето време докато съм оналйн си работя някакви неща и само от време на време хвърлям по едно око на форума предполагам и голяма част от другите колеги са така а за чата трябва да си оналин нон стоп

Бате, и аз съм така. Тегля по едно око от време на време. :shock: Нали трябва да се работи и по сайтове и блогове. Аз няма да смогна с чата. :cry:
 
ама вие нищо не правите бе хора ...
Само слагате линка на чата и нищо повече. Той не е специално за вас. Той е за удоволствие на потребителите ви.

Отворете например http://abv.bg Там горе ще видите бутон "Чат" .
За това ви говоря. Да не мислите, че тея дето са правили abv-то се занимават с чата ? Няма такова нещо. Аз се занимавам с това.
 
Е той човека го предлага на някой който иска в сайта да има чат но не му се занимава да си прави сам и предлага готов само дава линк и хората влизат прес чата ай доколкото знам Pin2 твоят сървар е в ShakeIT нали
 
ако имам регистрирани потребители може ли да се вида някак си по другите страници на саита колко хора си чатят а и кои?и като са в яата има ли начин при цъкване върху името на човека да се праща на страницата с профила му
 
inviSible каза:
Е той човека го предлага на някой който иска в сайта да има чат но не му се занимава да си прави сам и предлага готов само дава линк и хората влизат прес чата ай доколкото знам Pin2 твоят сървар е в ShakeIT нали

Да !
Много страници ползват тази услуга и мога да гарантирам, че не сме фантоми. Сървърът се хоства на много добро място и на практика всичко е ОК.
Определено има много, които не изявяват желание, но вярвам, че не са малкои тези за които буди интерес.
Чата е IRC, т.е. може да се влиза и с IRC клиенти. Може всичко да се вижда.
 
просто не мисля че ще много полезен повечето уебмастъри сме заети хора ;) иначе ако много хора искат и не смятат да ме занимават ще пусна (в цпанела има вграден) но предупреждавам че няма да отговарям навъпроси та а само на постове.... защото написаното в чата изчезва докато постовете могат да се ползват и от други хораслед много време (стига да са актулани)
 
аве не само негодници и хора без работа и задръжки :evil:
 
Явно сте доста далеч от реалността, но все пак ще помоля темата да остане отворена.
Вярвам на тези които вече ползват услугата, а не на хора с почти никакъв опит, знаещи само да критикуват, без да знаят дори за какво става дума.
 

Горе