Чекове от под над 1000$ от google?!

От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Кое та притеснява? Тука имаме човек дето по едно време вземаше по 5000 гущера...
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

И що да не е истина? Наскоро си говорих с един американец, който ми каза следното - "Аз под 1000$ на ден не падам". Сам си прави изводите, бачкай, мисли схеми и ти пожелавам някой ден и ти да изкарваш толкова пари (а и на себе си го пожелавам разбира се :D).
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Е не знам дали могат да се изкарат толкова пари, но сайта е обикновен афилиейт сайт :) Човека определено правеи пари от него, a за adsense не знам :)
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Дори с няколко БГ сайта може да го постигнеш.
А с англоезичен сайт с няколко к посещения дневно и добро разположение на рекламите ... тогава може и доста повече, вече зависи от нишата и трафика от къде ти идва.
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Е не знам дали могат да се изкарат толкова пари, но сайта е обикновен афилиейт сайт :) Човека определено правеи пари от него, a за adsense не знам :)
Точно тези с "обикновен афилейт" са най-печеливши.Сигурно и нишата,в която е би трябвало да е доста популярна.
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Само където този сайт, а и историята са яко фейк и са специално напревени за да се промотира програмта :)
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

От 29 милярда наляти в онлайн реклама в УСА за минлата година, как мислите тези дето са топ 10 в дадените сектори на пазара не взиматели с мнооооогото нули отзад ;)
Разбира се че може, тъпата работа е че Г. не дава много. В УСА от афф и др. програми се взимат няколко пъти повече от Гугльо ;)
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

И сега реално, това е афилейт програма, чийто банера ги поставяш на своя сайт, и ти се трупат дивиденти? Някой пробвал ли е този афилейт тогава?
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Кое та притеснява? Тука имаме човек дето по едно време вземаше по 5000 гущера...

сега чакам на фирмен акаунт чек...
по-точно, получих чека и чакам от банката да го осребрят ...
то май минаха 2 седмици... трябва ги видя дали са готови
за 2300 евро е за 5-6 дни май пристигна на адреса ми чека.
 
От: От: Чекове от под над 1000$ от google?!

И що да не е истина? Наскоро си говорих с един американец, който ми каза следното - "Аз под 1000$ на ден не падам". Сам си прави изводите, бачкай, мисли схеми и ти пожелавам някой ден и ти да изкарваш толкова пари (а и на себе си го пожелавам разбира се :D).
А каза ли ти кой завива шоколадите в станиол?
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Не ми е ясно, кое ти се струва толкова невероятно?

Наистина си пожелавам да правя такъв трафик някой ден :)
 

Прикачени файлове

  • trafik.PNG
    trafik.PNG
    59.5 KB · Преглеждания: 76
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Бе ти го питай тоя твоя американец кой завива шоколадите, пък тогава ще ти стане ясно.
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Фейсбук ги завива, човекът има няколко милионни страници с американци и англоговорящи. В предния пост съм ти пуснал картинка, за да видиш колко му е трафика в момента, пък дано повярваш и се надъхаш. :) Преливаме от пусто в празно, щом не вярваш, проблемът си е твой :)
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Ами ще му вярвам, като виждам 10к посетителя на линия. Кое ти се струва толкова невероятно?
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Фейсбук ги завива, човекът има няколко милионни страници с американци и англоговорящи. В предния пост съм ти пуснал картинка, за да видиш колко му е трафика в момента, пък дано повярваш и се надъхаш. :) Преливаме от пусто в празно, щом не вярваш, проблемът си е твой :)

niks виж сега... може и да не те лъже, няма лошо нека прави пари като има идеи!
аз правех от един сайт по 100 000 уникални на ден.
Ще ти го повторя пак 100 000 УНИКАЛНИ НА ДЕН
трафик от целия свят с голям процент хамериканци и всякаква твар от всички континенти!
Адсенса ми правеше по 100 -120$ на ден от този сайт
не знам този с какво му е пълен сайта за да прави по 1000$...
?
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

@Алън, ще се направя, че не виждам как нарочно ми бъркаш ника. Сайтът мисля да пропусна да ти го покажа :) Дреме ми, че не вярваш, че хората правят пари.

@Амоун, при 100 000 уникални е странно да имаш толкова малко приходи. При условие, че това не са ти български реклами по 2-3 цента, нали?
п.п. И не съм никс, спри наркотиците :D
 
Последно редактирано:

Горе