Черен списък за афилиейт програми!!!

takamato

Active Member
blist.jpg

Провокиран от изразеното ТУК мнение на
happyslacker, в което визира програма която слага България и нейните граждани в т. нар. черен списък, реших да направим наш ЧЕРЕН СПИСЪК, който съдържа подобни програми.
Списъкът ще съдържа програмата и ограничението, което поставя за граждани на Република България.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Черен списък за афилиейт програми!!!

AdultFriendFinder - ограничение в регистрацията по високо платените програми на компанията
US GREEN CARD DV LOTTERY - не мисля че е необходимо да участвам в ЛОТАРИЯ за да получа правото да работя и живея някъде, особено в държава, която организира терористични атаки срещу собствените си граждани!
 
От: От: Черен списък за афилиейт програми!!!

AdultFriendFinder - ограничение в регистрацията по високо платените програми на компанията

Не съм забелязал подобно ограничение (отдавна не съм влизал в сайта им).

не мисля че е необходимо да участвам в ЛОТАРИЯ за да получа правото да работя и живея някъде, особено в държава, която организира терористични атаки срещу собствените си граждани!

Надявам се, че все пак това не е вярно, въпреки, че фактите говорят друго... Подозирам, че и "неофициалната" версия съдържа също дезинформация.

Уикипедия: Движение за истината за 11 септември
Алтернативни теории за атентатите от 11 септември
 
Последно редактирано:
От: От: От: Черен списък за афилиейт програми!!!

Надявам се, че все пак това не е вярно, въпреки, че фактите говорят друго... Подозирам, че и "неофициалната" версия съдържа също дезинформация.

Бате, и аз до скоро вярвах в официалната версия ама дочувам че е измислен... 100% има някаква дезинформация и тук. :wink:
 
От: Черен списък за афилиейт програми!!!

Така, от доста време не е писано тук, но нека все пак да разкажа за опита си с едни малоумници, отпреди половин година някъде (извинявам се ако някой се дразни от ъпа на темата).

legalbuds.com - изключително неадекватни келеши, смотан афилиейт панел, не се отчитат кликове, получих имейл в който пишеше, че съм направил продажба, но в самия акаунт нямаше абсолютно нищо отразено, пишеш на съпорта им - все едно пишеш на идиот, никакъв отговор! Теглих им една майна, само дето изгубих една камара време и труд да промотирам лайната им, които не само че нищо не правят, но даже може да те отровят. Но си отмъстих, сайта ми излизаше преди време на ключови позиции за техните продукти, сега има обяснителен текст, в който се казва, че продуктите им не струват и ако човек купи от там, само ще си изгуби парите. Много ще се радвам, ако по моя вина са загубили комисионна, както аз изгубих моята или по-точно ми беше открадната от тях самите. :twisted:

Не си губете времето с тях!
 
От: Черен списък за афилиейт програми!!!

Грабо некоректен афилиейт - всеки знае за какво става въпрос.
 

Горе