Честит празник братя и сестри!

uni-web

Well-Known Member
Честито освобождение от турско робство!!!
Срам ме е, че никой не е дигнал тема още мислех да я пусна още в 6 часа, но викам той някой ще се сети за жалост не. :(

attachment.php



10922485_10153958538268539_6161853210951389890_n.jpg
 
От: Честит празник братя и сестри!

При положение , че целия Фейсбук е залят с български флагове и лъвове с пежелание за честит празник , няма от какво да те срам. Спокойно не са забравили българите за празника.
Честито и от мен.
 
От: Честит празник братя и сестри!

За жалост преди малко съобщиха , че са намерили тялото на студентката , която издирваха няколко дни. Явно и този празник ще бъде помрачен с такава лоша новина....
 
От: Re: Честит празник братя и сестри!

Честит братле!
Честит празник на всички българи. Бъдете така горди, както аз съм както с нацията си, така и с историята и днешния празника. :)
 
От: Честит празник братя и сестри!

Бърни, фейса си е фейс, ние тук може и да се караме, но на този светъл ден трябва да сме заедно!!!
При положение , че целия Фейсбук е залят с български флагове и лъвове с пежелание за честит празник , няма от какво да те срам. Спокойно не са забравили българите за празника.
Честито и от мен.
 
От: Честит празник братя и сестри!

Честит празник !

И още хиляди години да просъществуват България и Българите
 
От: Честит празник братя и сестри!


Честит празник на всички и от мен!

П.С: "Истината е, че освобождението от османско владичество е разрушително за икономиката на България" само погледни какво четеш и то навръх 3 март.. Моля те, спести ни тези простотии!!!
 
Честит празник, колеги!
Жалко само, че нямаме повод за празнуване, понеже сме по-поробени от всякога :(
 
От: Честит празник братя и сестри!

Всичко си има търпение до някъде бърни, и аз имам своето...
Честит 3 март викаш, а :D
 
От: От: Честит празник братя и сестри!

Хайде не сменяй темата, виж какво пише в статията и тогава ми говори за пасване на моите вярвания. Каква икономика на България под турско иго, като не сме имали държава? Останалото не искам и да го коментирам просто.. Примера ти е велик! Мотивите на двете войни нямат абсолютно нищо общо!

ЕДИТ


Виждаме твоите факти, някакви статии, които нямат връзка с реалността! Виждаме и твоят правопис, изобщо имаш ли 10 клас, че да говориш за история и то на днешния ден, дошъл да се прави на интересен. :mad:

Икономика, може да има и без държавност - икономика може без обособена държава, но държава без икономика не може.

Прост пример в БГ по робско време сме имали над 1500 училища - питанката се пита, като не ги е финансирала турската империя и нямаме държава БГ, то как имаме училища.
 
От: Честит празник братя и сестри!

"Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха, умираха без страх."
 
От: Честит празник братя и сестри!

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
"Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха, умираха без страх."
 
От: Честит празник братя и сестри!

И още едно поздравче:

[video=youtube;7iF-UFhjKO0]https://www.youtube.com/watch?v=7iF-UFhjKO0[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
От: Честит празник братя и сестри!

Честит празник на всички българи


@bedrijfsbeheer, не можах да ти разбера тезата
Малко ли ти се струват 500 години или искаш да кажеш, че е било много леко за българите, щом са оцеляли
Не ти ли се струва, че и ти си много краен в разсъжденията
Па то и една агресия, без резултатите, не е истина направо. 500 години само агресия без резултати.
 
От: Честит празник братя и сестри!

Честит празник и на вас!

За съжаление, ако бях от друг етнос и/или произход (а не български), вероятно щеше да ми е много забавно как се карата и то за глупости на този ден. :(
 

Горе