Честит празник дами!

hristonev

Well-Known Member
Честит празник, мили дами. Смилете се и пуснете повече слънце :rolleyes:.
img_004181.jpeg
 
Иди го разбери българския мъж - ежедневно жената за него е безгласна буква, докато на 8-ми март от нея зависи всичко, включително метеорологичната обстановка. :D:D:D

Честит празник на малкото дами в този форум!
На останалите потребители - да са ви живи и здрави жените в живота ви, които и каквито и да са те. Нека не спират да ви вълнуват, вдъхновяват и изпълват живота ви с приятни емоции. :)
 
Иди го разбери българския мъж - ежедневно жената за него е безгласна буква, докато на 8-ми март от нея зависи всичко, включително метеорологичната обстановка.
Не е от празника, а от месеца :D.
 
Аз не го разбирам този празник, нито Свети Валентин или 3ти Март. Някакси ми е грешно ако 1 път в годината демонстрираме обичта си, уважението към жената или родолюбието си. Въпреки това ще спазя статуквото и ще кажа: Честит празник на по-хубавата част от форума! Бъдете здрави, обичани и уважавани и то не само 1 ден в годината!
 
Аз не го разбирам този празник, нито Свети Валентин или 3ти Март. Някакси ми е грешно ако 1 път в годината демонстрираме обичта си, уважението към жената или родолюбието си. Въпреки това ще спазя статуквото и ще кажа: Честит празник на по-хубавата част от форума! Бъдете здрави, обичани и уважавани и то не само 1 ден в годината!
Не е хубаво да се чувстваме българи само на националния празник.
Няма нужда цяла година да не близваш алкохол, а на Трифон зарезан да си откачиш главата.
Същото е и с празника на жената. Ако цяла година нямаш уважение и обич към тях, един ден няма да те направи светец.
 
28870346_1693845373992496_7892470832494651680_n.jpg
 
Не е от празника, а от месеца :D.

Месецът е преходен - какво можем да очакваме, ако не резки обрати в климата? :)
По същата логика, ако приемем, че февруари е мъжкият месец, то аналогията е очевидна - мек, мек, докато ни натопорчи накрая. :)

За мен 8-март си остава основно ден на майката, независимо от първоначалната идея на Клара Цеткин. Майката е най-пренебрегваният човек, затова нека има поне един ден ден, в който да се сетим да ѝ отдадем необходимата почит.
Щастливи са тези, които все още я имат!
 

Горе