Четете ли книги ?

MihailMihov

Well-Known Member
Не знам дали вече има такава тема, но аз съм злонамерен и искам да направя нова ! Та въпроса ми е четете ли някакви книги, било то с бизнес насока или художествена литература? Въпросът ми разбира се не е насочен към тази част от потребителите, които са природно изучени и последно са чели Патиланско царство. :shock:
 
От: Четете ли книги ?

Поне 35 сме на брой :)
От тия 35 поне 20 са примери за моментно самозалъгване + напън за правене на добро впечатление.

По темата:
Чета за приспиване - подкарал съм на Дийн Кунц книгите от известно време, ама напоследък се случва да разнообразя и с детски приказки.
 
От: Четете ли книги ?

Айде да се похваля (че умря циганката дето ме хвали).

Четящи във форума, обединявайте се!
212wjur.png
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Четете ли книги ?

Аз също обожавам да чета, но все по-рядко остава време. Предпочитам художествена литература с по-философска насоченост, но напоследък все към книги за самопомощ се оказва, че се насочвам. :)

Последно прочетох ''Бог пътува винаги инкогнито'' на Лоран Гунел - оценка: хммм, слаба ракия...
 
От: Четете ли книги ?

Предимно книги с професионална насоченост. Все по-рядко художествена литература, за съжаление.
 
От: От: Четете ли книги ?

От тия 35 поне 20 са примери за моментно самозалъгване + напън за правене на добро впечатление.

По темата:
Чета за приспиване - подкарал съм на Дийн Кунц книгите от известно време, ама напоследък се случва да разнообразя и с детски приказки.

Дийн Кунц е много страшен за приспиване. Това са направо книги на ужасите.
 
От: Четете ли книги ?

Аз прочетох сега "Най-добрата книга на пазара за пазара". Не е лоша, има хубави попадения вътре, но като цяло е повърхностна и повечето неща повечето от вас ще ги знаят.
 
От: Четете ли книги ?

Ако не си прочел "4 часова работна седмица" ти я препоръчвам.

В момента съм към края на "7-те навика на високоефективните хора" и мога да дам добри отзиви за нея също.
 

Горе