Човек За Превод От Английски На Български

green777

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Необходим е човек за превод от английски на български език, на статии/текстове. Важно е самия превод да бъде направен дословно (възможно най-близко до оригинала) ,но все пак да се чете добре на български език. За това като основно изискване е ПЕРФЕКТНО Владеене на Английски език.

Първата статия за отделната тематика ще ви бъде дадена, за да я преведете от английски на български, следващите трябва да ги намерите сами в Интернет (на същата тематика) и отново да ги преведете. Съвместно с превода на български език в статията/текста трябва да се вкарат определени ключови думи, по определен начин (аз ще обясня подробно как и какви). Общият брой на статиите е доста голям и постоянно нараства, като текстовете са на абсолютно всякаква тематика.

Изисквания към кандидатите:

Владеене на английски език на перфектно ниво.
Качествено превеждане и поставяне на необходимите ключови думи.
Умение за превод и работа с текста, така че да звучи добре на български език.


Очаквам да предложите вашата цена на 100 думи преведен текст за тази услуга на лично съобщение.

Ако имате интерес, моля пратете лично съобщение.

При започване на сериозен работа, обемът на статии за превод ще е доста голям.
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

при така поставените условия 3 лева на 100 думи
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Здравейте,
Уверена съм, че бих се справила перфектно с възложената задача. Владея английски език, а имам и опит в писането на статии. Залагам на оригиналността и сама бих могла да измислям теми за писане.
Също така съм доста динамична в работата си и бих могла да поемам голямо количество статии за писане, а и превод.
Цената, която Ви предлагам е 2.50 за 100 думи, независимо дали е превод или писане.



Поздрави,
Е.И.
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Здравей,
Искам да кандидатствам за обявата ти.
Знанието на английски език ще ти до докажа с 1 превод + Academic YILTS сертификат.
Имам опит с намирането и пренаписването на статии.
Както и колегите така и аз ще си кажа цената тук 2.50 за 100 думи но може да я коментираме ако наистина е толкова голямо количеството което желаеш. * не очаквай да падне на 0.8лева *
Но ако ти сам даваш текстовете може да се споразумеем за по-ниска
Поздрави
М!
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Пратих своята оферта на ЛС :)
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Здравейте, колеги благодаря за вашия интерес към работата, моля изпратете ми Л.С. с вашата оферта ако сте сериозни. Старая се да отговарям на всички Л.С.
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Аз също мога да се заема.
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Въпросният господин, уж ме нае за работата - вече почти две седмици чакам да ми даде статия. Примерната я предоставих, каза че утре ще ми даде няколко материала за превод - още не се е вяснал. Каква почивка направи не знам.
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

И аз се чудя как да коментирам, защото е разбираемо донякъде, че човек не може да отговори на всички лични съобщения, но може да се пише в самата тема - да, намерих човек, благодаря на отзовалите се!
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Аз говоря, че това става в скайп :)
 
От: Човек За Превод От Английски На Български

Здравейте! Актуална ли е още обявата за писането на статии?Ако да имам желание да кандидатвствам,студентка съм 4 курс по приложна лингвистика английски с френски и мисля че бих била подходяща.Благодаря предварително!
 

Горе