Човек да събмитва постове във FB и Twitter

ExTended

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Здравейте!

Трябва ни човек, който да поства съобщения за нас във FB и Twitter групи.

Съобщението само по себе си няма да е спам, тъй като групите са за поствате именно на такива съобщения за безплатни продукти.

Става въпрос за постване в 25+ Facebook групи и в 40 Twitter групи на продукт. На седмица може да ви поръчаме постването за 5-10 продукта, евентуално и повече. Самата работа не отнема много време, но трябва да се върши на почивки, тъй като макар съобщението да не е спам само по себе си, Facebook и Twitter не обичат да се пускат прекалено много съобщения в кратък период от време. Бих казал, че работата отнема около 20-30 минути общо, но се върши на два-три пъти, а не наведнъж.

Ние ще ви осигурим списъци с Facebook и Twitter групите, в които ще трябва да поствате. Както и акаунти от които ще трябва да го правите. Както и постовете, които ще поствате.

Работата се върши от сряда до неделя, всеки ден. Най-вече уикенда.

Ако някой се интересува от предложението да ми пише PM с цена на единичен batch от постове - т.е. 25 Facebook страници + 40 Twitter страници.

Плащаме по PayPal, така че е задължително да имате PayPal акаунт.

Трябват ни сериозни хора, тъй като това ще е част от маркетингова кампания и не можем да си позволим да работим с хора, които да кажат, че ще свършат нещо на определен ден и да не го направят.

И така.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Човек да събмитва постове във FB и Twitter

Защо не правите това с роботи?
 
От: Човек да събмитва постове във FB и Twitter

Здравей!

Не сме много навътре с нещата като опре до спамерски техники. Ако има програми, които да могат да го правят ще ни спестят доста време, но просто не сме запознати. Така че ако някой даде полезни съвети ще е добре дошло.

Ако ли не - ще наемем някой да го прави. Идеята е да е качествено, тъй като това ще е част от сериозна маркетингова кампания на продукти, не искаме да вършим нещата половинчато.

Поздрави!
 
От: Човек да събмитва постове във FB и Twitter

Здравей!

Не сме много навътре с нещата като опре до спамерски техники. Ако има програми, които да могат да го правят ще ни спестят доста време, но просто не сме запознати. Така че ако някой даде полезни съвети ще е добре дошло.

Ако ли не - ще наемем някой да го прави. Идеята е да е качествено, тъй като това ще е част от сериозна маркетингова кампания на продукти, не искаме да вършим нещата половинчато.

Поздрави!

Здравей
Аз и това мога да правя за теб ако ми отговориш с скайп ;)
 
От: Човек да събмитва постове във FB и Twitter

Здравей!

Трябва да имаш скайпа ми вече, пратих ти PM снощи. Можеш да ми пишеш там.

Нека и други хора да се чувстват свободни да кандидатстват. Тъй като работата не изисква кой знае какви умения, офертата която ще направи всеки един кандидат ще играе роля при избора ни,

Поздрави!

Здравей
Аз и това мога да правя за теб ако ми отговориш с скайп ;)
 

Горе