Търся: Човек за писане по форуми

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте, търся човек, който да направи регистрация в около 200 БГ форума и да напише във всеки от тях по 5 мнения. Мненията може и да са по едно изречение.
Моля, изпращайте ми цени на лично, аз ще избера тази, която най-много ме удовлетворява.
Има вероятност да избера и 2ма души за работата.
 
Здравей, не знам долу-горе какви пари върви, ако измислиш някаква цена за всичко, имай ме в предвид. ;)
 
здравейте беше ми повреден лаптопа и неможех да пиша на български извинявам се на всички за това печелила съм в много конкурси знам какво мога не е само желанието но и опита
 
Здравейте! Получих доста съобщения. Свързах се с 2ма души, които уж се захванаха с работата. Единият се покри, а другият каза, че не му се пишат по 5 мнения, а иска да пише по 2. Моля, тези, които ми пишат да посочват цената си, а не да ме питат какво ще предложа аз. Списъкът с форуми ще го предоставя аз.
Имаше хора, които предлагаха цени от сорта на 500 лв. Моля, такива да не ми пишат повече. Упоменавам, че не ми трябват дълги постове и т.н. става дума за пост от 1-2-3-4-5 думи.
 
здравейте беше ми повреден лаптопа и неможех да пиша на български извинявам се на всички за това печелила съм в много конкурси знам какво мога не е само желанието но и опита

Конкурси за слагане на препинателни знаци или такива за разделно писане на частицата "не"? Не се заяждам, питам просто. Поражда интерес.

Извинявам се на автора за офтопика.
 

Горе