Търся: Човек за превод на статии от БГ на АНГ (Дългосрочно)

sunstorm

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Търся човек за превод на статии от български на английски. Работата е дългосрочна и на този етап има за превод над 100 статии от порядъка на 300-600 думи.
Темата е лека и приятна - "женска тематика". Търси се сериозен човек с добро владеене на английски. Моля за оферти на лично съобщение.
 
Здравейте!

Бих желал да помогна с превода. Ако желаете свържете се с мен на email: [email protected] или скайп: sashko.lyubchov, тел.: 0899278555.

Оставам на Ваше разположение!

Хубав и ползотворен ден!
Сашко Любчов
 
Благодаря ви. Намерих човек за превода. Надявам се да се сработим. Темата временно не е актуална.
 
И на мен ми трябва човек за превод от БГ на ЕН. Моля, пишете ми цена и изпратете някой предишен проект.
 
7 лева страница - 1800 знака, включително интервалите. Но няма предишни проекти. В допълнение, мога да правя от български на руски и на украински; от английски на руски и на украински; от руски и от украински – на английски. Email: [email protected] Тел.: 0878867111
 
И на мен ми трябва човек за превод от БГ на ЕН. Моля, пишете ми цена и изпратете някой предишен проект.
7 лева страница - 1800 знака, включително интервалите. Но няма предишни проекти. В допълнение, мога да правя от български на руски и на украински; от английски на руски и на украински; от руски и от украински – на английски. Email: [email protected] Тел.: 0878867111
 
Здравейте,

При интерес и допълнителна работа, изразявам желание за започване веднага.

Приложение: ценова оферта
 

Прикачени файлове

  • Untitled.png
    Untitled.png
    93.1 KB · Преглеждания: 15

Горе