Търся: Човек за създаване на база-данни (работа от дома)

pensun

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся човек, който има много свободно време и достъп до Интернет за изграждане на база данни.
Това, което ми трябва на първо време е:
- Имейли и акаунти на инстаграм инфлуенсъри от Европа с между 10 и 100 хиляди последователи
- Бизнеси от Лондон и околността от точно определени индустрии.

След завършване на задачите ще има още задания.
Поздрави
 
В какъв формат ги искаш? Ексел?

Какъв обем?

Пусни повече информация на ЛС, ако е удобно.
 
Здравейте, имам интерес към работата. Имам много свободно време, постоянен достъп до интернет и компютър.
 
Здравейте отново,
ето и по-точна информация:
1. 2-3000 имейла на Инстаграм модели (момичета и момчета) с до 100 000 последователи. Минимума може да е по-малко от 10 хиляди,но не по-малко от 5 хиляди.
Профилите се намират лесно чрез хаштагове и други, но повечето нямат посочен имейл в акаунта си. А ако нямат имейл, на нас не ни върши работа.
2. Около 2000 имейла на бизнеси от Лондон и околността, търгуващи с продукти (не услуги), подходящи за рекламни фотосесии.
3. Около 100 имейла на известни бивши и настоящи супермодели. Трябват да имат Уикипедия страница и поне 50 000 последователи в Инстаграм. Също така трябва да бъдат сериозно отразени от медиите в Интернет.
Заплащане - аз нямам представа колко струва тази услуга, затова се надявам да получа оферта от вас.
Поздрави
 

Горе