Търся: Човек който разбира от Wordpress

darkrider

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Ще купя една тема но ще трябва да се настрои да се наместят там менюта и т.н.
Не е нещо сложно, просто да се активират опциите от темата на правилните места и т.н.

Търся човек който се е занимавал с Wordpress. Ще трябва също да се направи опция в сайта да се превключва от Български на друг език.

Пишете ми направо на лично със скайп :)
 
Няма да ти пиша на лично но ще ти кажа.... Внимавай точно кой и какъв темплейт си купуваш :D

Publisher v5 е страхотен има 40 варианта от които да си избираш на това как да изглежда сайта ти. Уви от към бързина и СЕО(проверен тест е), куца доста! Не че не може да се оправи.. може ама требе много работа.

Sahifa от към бързина и СЕО е почти идеална... има си всичко нужно лесна е за управление.

Има плъгини за превод на целия сайт но там вече работата е доста куца и зависи много какво точно ще бъде преведено и какво качество търсиш! GTranslate плъгина позволява машинен превод чрез гугъл преводача. Не знам колко точен превод прави... ама като за нищо сериозно става. Другия ти вариант е платен превод...

Та исках да кажа внивай с темплейтите че да не се окаже после че си си подарил кинтите на някой ей така :D
 
Привет,

Срещу скромна сума ще ти кажа какво да ползваш, как да го настроиш най-оптимално и да си нагласиш каквото искаш, както искаш. Плюс как да си предпазиш платформата да не ти я натъпчат с малуеър от Украйна.

Най-бързата тема на пазара в момента не идва от Африка между другото.

Колегата от по-горе си мисли, че знае всичко, но е много далеч от истината. Нищо лично. Всеки копира от друг и нищо ново не се пуска освен с едно-две изключения.

За превода имам 2 предложения, като и двете работят добре и стават бързо.

П.П. Сайтове вече не изработвам за клиенти, а само давам консултации.

Това е от мен.
Поздрави.
 

Горе