Човек от ВАРНА за поддръжка и изграждане на WORDPRESS сайтове. Работа от вкъщи, без..

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Трябва ми човек, с който да се виждам 1-2 пъти седмично, да му обяснявам какво има за вършене и да си го върши от вкъщи. В момента има 2 сайта за довършване и 2-3 за изграждане, както и няколко за наглеждане.

Заплащането е според работата, като за работа от вкъщи и се договаря за всеки по отделно.

Който желае да работи, да ми пише на лични. Телефонен номер, завършени проекти и очакван доход на месец.

Работата като цяло не е много, по един нов сайт на месец и актуализация на наличните... Това всъщност ще го обяснявам на проявилите интерес!

Да ми пишат само тези, които имат опит и знаят какво правят, аматьорски изпълнения не са възможни. Сайтовете са на големи фирми и държавни институции, няма вариант да си губим времето с глупости.
 
От: Човек от ВАРНА за поддръжка и изграждане на WORDPRESS сайтове. Работа от вкъщи, б

По принцип съм от варна, и имам интерес но не стана ясно какво точно искаш да се прави. А също и имам друга постоянна работа и лични сайтове. Може да дадеш на лично една задача, която няма да свърша, просто да ми стане ясно за какво иде реч :)
 
От: Човек от ВАРНА за поддръжка и изграждане на WORDPRESS сайтове. Работа от вкъщи, б

Срещите по скайп? :D
 
От: Човек от ВАРНА за поддръжка и изграждане на WORDPRESS сайтове. Работа от вкъщи, б

Ако не ти трябва да е точно от Варна, можеш да пишеш на ЛС.
 
От: Човек от ВАРНА за поддръжка и изграждане на WORDPRESS сайтове. Работа от вкъщи, б

Засега намерих човек, пихме по едно кафе, разбрахме се! Времето ще покаже как ще се развият нещата...

Извинявам се на всички, които са ми писали и няма да мога да отговоря. Просто много се събраха съобщенията, а нямам толкова време.
 
От: Човек от ВАРНА за поддръжка и изграждане на WORDPRESS сайтове. Работа от вкъщи, б

Засега намерих човек, пихме по едно кафе, разбрахме се! Времето ще покаже как ще се развият нещата...

Извинявам се на всички, които са ми писали и няма да мога да отговоря. Просто много се събраха съобщенията, а нямам толкова време.

В случай, че не потръгнат нещата, може да ми пишеш да пробваме :)
 

Горе