Човек с македонски

redrum

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте, трябва ми човек с перфектен писмен и говорим македонски език, за предпочитане гражданин на Македония. Ако има такъв колега наоколо, да драсне едно ЛС или да пише в темата.

Поздрави
 
От: Човек с македонски

Майтап ли е това?

кога зборуваме за бизнис, нема шега. очигледно му треба човек кој зборува и пеше дијалектно, ама за репрезентативно напишал - македонски
 
От: Човек с македонски

кога зборуваме за бизнис, нема шега. очигледно му треба човек кој зборува и пеше дијалектно, ама за репрезентативно напишал - македонски
Со вакерла?
 
От: Човек с македонски

Надали, точно реда, ще се бъзика за такива неща. ;)

Жалко, че не мога да му помогна освен да пита nandibandi, спомена , че е македонско девойче. :)

Тя, ако го знае добре (не, че това е език, или държава).
 
От: Човек с македонски

Майтап ли е това?
Ако искам да продавам нещо в Македония, майтап ли е според теб? Или може би трябва да им пиша на български? Айде стига си ми спамил темата.
 
От: Човек с македонски

Здравей,

Нова съм на сайта и случайно видях че се търси човек с македонски. Бих искала да получа малко по детайлна информация за какво става дума. Иначе имам такъв човек!
 
От: Човек с македонски

Здравейте:)
Ако обявата е сериозна-за македонския ,отговарям на условията.Омъжена съм за македонец и живея тук.
skype:evelina.mihova65
 
Последно редактирано:
От: Човек с македонски

Здравейте,
интересуват ме детайлите относно Вашата обява. Аз съм македонски гражданин и съм живяла и учила там до 19 години, а висшето си образование съм завършила в София. В момента живея и работя в София и съм отпуск по майчинство, така че разполагам с достатъчно свободно време и желание за работа и допълнителни доходи. Ако прецените, че мога да Ви бъда от полза, моля пишете ми.
Лека вечер!
 
От: Човек с македонски

Ей, много македонци имало туке бре :)

@Евелина - ще се свържа с Вас по скайп, утре по някое време.

@Биляна - изпратете ми скайпа си на лично съобщение.
 

Горе