Шпионирайте конкурента си, разберете какво върши той в уеб!

webselo.com

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам на вашето внимание шпиониране на трима конкуренти, което включва:

- шпиониране на платена реклама в AdWords и детайли по нея.
- шпиониране на линкове и източници на трафик.
- шпиониране на последните рекламни публикации на конкурента ви.
- проучване на водещите страници на вашия конкурент, към които е фокусиран неговият трафик.
- шпиониране на анчорите на конкурента ви.
- извеждане на ключовите думи, които конкурентът ви развива.
- проучване на URL-та преки и косвени конкуренти.
- Обобщение и съвети за вашата стратегия, за да постигнете по-високо класиране.

С какво ще ви помогне всичко това? Ще съумеете да планирате какво точно прави вашия конкурент, с какво е по-добър от вас и как да го надминете.

За мен
Аз съм от 10 години в бранша. Занимавам се с управление и развитие на дигитални проекти. През всичките тези години съм менажирал всякакви проекти - от малки до корпоративни

Колко струва това изключително ценно знание?
Само 59 лв

Гаранция:
Ако не сте доволни, ви връщам сумата в пълен размер.

Защо сте на сметка?
Всеки месец плащам около 500 - 700 лв за проучвателни инструменти, които използвам при работата си с големи клиенти. Срещу символичната сума от 59 лв вие ще получите изключително ценни данни, съчетани със съвети от мен, за да подобрите позициите си.

Изпратете ми лично съобщение, за да се ангажирам с вашия проект и да ви помогна да погледнете под полата на вашия конкурент.

:)
 
От: Шпионирайте конкурента си, разберете какво върши той в уеб!

Кажи директно кои инструменти използваш - Ahrefs, SEMrush, Majestic?

Тогава може да се прецени дали цената е реална.
 
От: Шпионирайте конкурента си, разберете какво върши той в уеб!

@Doctor_BG - Ahrefs, Majestic, SEO PowerSuite Pro, CrazyEgg, WM Tools & Universal Analytics. По-важен е човекът зад инструментите. Защото и лопатата е инструмент, но с нея можеш да си прекопаеш градината, но можеш и да я настъпиш.

@cross, би ли изтрил мнението си? Тук не е мястото за такива коментари, защото това е конкретно търговско предложение. Благодаря за разбирането.
 
От: Шпионирайте конкурента си, разберете какво върши той в уеб!

На тази услуга отдавна и отмина модата ( за мас потребителя) , дори бих се обосновал много сериозно, но ми се спи. Ползватели на такива услуги евентуално сега биха били корпоративни клиенти, които пък от своя страна се доверяват на фирми специализирани в маркетинга.
 
От: Шпионирайте конкурента си, разберете какво върши той в уеб!

Здравей, @ReminD, благодаря за мнението. Разбирам го и го оценявам. Но нека не превръщаме тази тема в дискусия. Ако желаете, създайте такава в друга секция на форума и с удоволствие ще се включа.
 

Горе