Ще ме хванат ли?

Royal

New Member
Днес се качих на байка и с лаптопа обиколих 5-6 места с безжичен Интернет-Шел, Лукойл, Макдоналдс и КФЦ. Накликах си сам сайтовете с Адсенс реклами и сега се чудя дали от Гугъл ще ме хванат. Вие какво ще кажете? Има ли в лаптопа нещо по което да ме познаят, въпреки че съм с различни ИР адреси, или няма да могат?
 
От: Ще ме хванат ли?

Ще те хванат. Google знае всичко :). Има куки, освен това следят поведението на потребителя - от къде е дошъл, колко е останал на сайта, после на сайта, на който е отъшъл от адсенс правил ли е нещо или го е затворил направо ... Веднага ще си проличи странно поведение, нищо, че е от различно ип.
 
От: Ще ме хванат ли?

махни кукито и се си разцъкай сайта все едно си потребител. така ще намериш и проблеми с навигация, използваемост.
гледай да влизаш в сайта си през търсене от гогъл по ключова дума дето знаеш че е ок, сменяй ключовите думи на различните места
задължително преди да се логнеш в нова мрежа си търкаш всички кукита от компа - за по сигурно че няма да те уловят с куки от блогспот примерно, защото и той е техен сайт .... никога не влизай в gmail или analitics ili adowrds от тези мрежи през които правиш фейк кликове

абе просто внимавай :)

най-добре си вземи байка и иди до Лондон примерно, там има разлика в цената на клик с нашата :))
 
От: Ще ме хванат ли?

Не мислиш ли че е съмнително за един ден само от един град от няколко места да има директни влизания в сайт с последвали кликове?

Ако ще правите такива работи гледайте сайта да има поне 100-200 уникални дневно, за да не бият на очи 5-6 клика.
Като влизате в сайта влизайте през гугъл. Примерно сайта е gotini-torti.com
пишеш в гугъла "готини торти", прелистваш докато намериш сайта си и влизаш от там. Ако сайта все още го няма в СЕРП-а или е след 3-та страница, също става много съмнително как са те намерили.
Гледай да поразцъкаш из сайта преди да кликнеш!
Не прави последователни кликове. Гледай влизанията от различни IP-та да имат интервал да речем поне 30 минути.
Всичко това се прави с цел да се смесиш в общата статистика без да биеш на очи.
Хубаво е да се трият и бисквитките.
Хубаво е да се сменят и браузърите.
Хубаво е да се сменя и резолюцията на екрана.

Г следи доста параметри за подобен вид измами. Само едното ИП не те спасява.

Един приятел точно по този начин изгърмя. Естествено Г го изчакаха да направи 100$ и тогава го резнаха.
 
От: Ще ме хванат ли?

Трия кукитата всяка минута, и си влизам в сайтовете само от Гугъл, нищо че са назад. Отварям поне по 3-4 страници на рекламирания сайт и оставам там поне 2-3-4 мин. От едно ИП кликам само на един сайт. На следващия от друго, с изтрита история и изтрити кукита. От БГ ИП-кликам само на БГ сайтове. Кукитата се трият в дълбочина, със спец. програма.
 
От: Ще ме хванат ли?

Трия кукитата всяка минута, и си влизам в сайтовете само от Гугъл, нищо че са назад. Отварям поне по 3-4 страници на рекламирания сайт и оставам там поне 2-3-4 мин. От едно ИП кликам само на един сайт. На следващия от друго, с изтрита история и изтрити кукита. От БГ ИП-кликам само на БГ сайтове. Кукитата се трият в дълбочина, със спец. програма.

Един приятел правеше така и някъде към 90 $ беше сабрал и гоогле го резнаха... няма смисъл от такива дребни измами.
 
От: От: Ще ме хванат ли?

... и да не те хванат, постъпката ти показва колко мъка има по този свят. Такива деградивни типове като теб нямат място в този сайт и в интернет изобщо. Дано да те баннат не само гугъл, ами всички мрежи и да се върнеш на село да се занимаваш с дълбока оран!

Един приятел точно по този начин изгърмя. Естествено Г го изчакаха да направи 100$ и тогава го резнаха.

Гугълците не случайно извършват яко проверки при първо плащане и дори да си мислиш, че си минал метъра при плащането окапваш.
 
От: Ще ме хванат ли?

Днес се качих на байка и с лаптопа обиколих 5-6 места с безжичен Интернет-Шел, Лукойл, Макдоналдс и КФЦ. Накликах си сам сайтовете с Адсенс реклами и сега се чудя дали от Гугъл ще ме хванат. Вие какво ще кажете? Има ли в лаптопа нещо по което да ме познаят, въпреки че съм с различни ИР адреси, или няма да могат?


В кой град?
 
От: Ще ме хванат ли?

Гугъл гледа не само по кукита и IP. Гледа още по ОС, резолюция, браузър, език на браузъра, език на ОС и още много други. Те да не са вчерашни.
 
От: Ще ме хванат ли?

Просто проби, нищо съществено, Адсенса почти не ме интересува, пък и си влизам в акаунтите от различни рс-та.

Искам да разбера дали може да се излъже комплексно и с много - много черни УВ дневно, много як черен трафик и много Адсенс, това е, не искам да лъжа с малко.
 
От: Ще ме хванат ли?

Трия кукитата всяка минута, и си влизам в сайтовете само от Гугъл, нищо че са назад. Отварям поне по 3-4 страници на рекламирания сайт и оставам там поне 2-3-4 мин. От едно ИП кликам само на един сайт. На следващия от друго, с изтрита история и изтрити кукита. От БГ ИП-кликам само на БГ сайтове. Кукитата се трият в дълбочина, със спец. програма.

Според тази статистика: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11314
98.9% от кликовете в серпа са на 1-ва страница. Точно затова казах че е хубаво да си най много на трета страница. Съмнително е за един ден от един град да се промени статистиката.

Дано не те хванат, ама според мен не си струва да се занимаваш с глупости.
 
От: Ще ме хванат ли?

Аз ше ти дам един съвет.Направи си един хубав сайт на английски,работи здраво по него ,бъди търпелив и упорит.След време ще се подсмихваш като се сетиш какви пари си изкарвал по този начин. А Гугъл рано или късно ще те изгърмят.:wink:
 
От: Ще ме хванат ли?

Просто проби, нищо съществено, Адсенса почти не ме интересува, пък и си влизам в акаунтите от различни рс-та.

Искам да разбера дали може да се излъже комплексно и с много - много черни УВ дневно, много як черен трафик и много Адсенс, това е, не искам да лъжа с малко.

Бе той адсенса може да се излъже.
Преди време бях намерил това: http://adsense-crack.blogspot.com/
Щях да се хващам да разуча как точно става прехвърлянето на данните към адсенсе и да разучавам тоя скрипт, ама нещо се отказах.
За такива неща Г може и да те осъдят все пак.
 
От: От: Ще ме хванат ли?

Аз ше ти дам един съвет.Направи си един хубав сайт на английски,работи здраво по него ,бъди търпелив и упорит.След време ще се подсмихваш като се сетиш какви пари си изкарвал по този начин. А Гугъл рано или късно ще те изгърмят.:wink:

Аз рабрах че гугъл праят договор тука с тимаджиите

Да обикалят с джипоити и да дирът наред такива дето си кликат сами по банирити ... щели нова политика да вкарват ... кликпердах...
 
От: Ще ме хванат ли?

Щом казвате. Качувам се на колиелото (излъгах че е байк, обикновено ръждиво Балканче е), и си заминавам на сиело. Айде със здраве, пък като забогатеете от Адсенс и афилиейт програми, заповядайте при мене на село, ще ви разведа из обора и ще ви покажа кочинката на Гошо.

И да си купите по едно байкче ей!
 
От: Ще ме хванат ли?

Много отдавна когато стартирах в интернет бизнеса бях направила като теб, имах известна натрупана сума в акауната си и чаках вече да получа чека си :) И познай какво писмо получих от google ? Написаха ми че заради некоректно отношение към рекламодателите спират сътрудничество с мен!
 
От: От: От: Ще ме хванат ли?

Аз рабрах че гугъл праят договор тука с тимаджиите

Да обикалят с джипоити и да дирът наред такива дето си кликат сами по банирити ... щели нова политика да вкарват ... кликпердах...

За такива смешни пари, дори и кварталния пияница бай Пешо, дето като се напие разказва как е бил в чуждестранния легион (всъщност в затвора в Казичане) няма да си мръдне пръста, камо ли някой по-сериозен. Аре че колелото ме чака.
 
От: Ще ме хванат ли?

Таман се замислих...
Та ми щукна идейка. Ако си купя рейндж ип-та, и с тях симулирам реална работа в нет-а към даден сайт, може и да стане номера.
Хмм...
докато пиша ми щукна и друго - едно просто вирусче което да се държи като потребител в нета. Пръскаш го през торенти и други П2П мрежи и айде.
8)

Бе то начини много, ама да не забравяме че може и да делиш една килия с някой загорял затворник. :lol::lol:
 

Горе