Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

incessantforce

New Member
Register (affiliate link)

Здравейте.Искам да ми помогнете с 1 формуляр, че някои неща не са ми ясни, а от съпорта още чакам да ми отговорят.Ако има някои желаещ да ми помогне и обесни някои неща те са 2-3 понятия дето не разбирам да каже и ще му пратя формуляра. ;)
 
Последно редактирано:
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

-!ЦЪК!- Абе най-добре ето го формуляра само ми помогнете, че не съм наясно с тия Social Security Number и другите му истории там.. ;) Става дума за 1 афилейт програма към 1 сайт за продаване на хранителни добавки.Така и така до месец ще поръчвам от сайта реших поне да се регистрирам като афилейт и като пазаря да ми се трупат комисионни. ;)
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

не става ли без Social Security Number щото ние нямаме такъв номер май
и няма да ти се трупат комисионни , а ще пазариш с намаление ...не е едно и също според мен
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

Този формуляр се попълва само ако живеещ в САЩ. Нещо са се обркали от афилиейт програмата:

Use Form W-9 only if you are a U.S. person (including a
resident alien) (...)

Но може и да не са се объркали:

Definition of a U.S. person. For federal tax purposes, you are
considered a U.S. person if you are:
(...)
● A partnership, corporation, company, or association created or
organized in the United States or under the laws of the United
States,

По-вероятно е обаче да няма нужда от такъв формуляр (напр. Google AdSense не го искат - само трябва да декларираш, че нямаш дейност в САЩ и не си гражданин на САЩ).
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

Аха мерси.Обаче виж ся като пробвам да се рег като афилейт ми иска задължително SSN(Social Security Number), Обаче във формуляра пише SSN or Employer Indentification Number.Аз Емплойър знам, че значи служител ама от къде да го вземат мътните да имам и такъв номер.А това където каза, че ще пазаря с намаление, а няма да ми се начисляват комисионни от къде го разбра?Смисъл и мен така ме устройва даже повече, но пък не ми се вижда логично да е по този начин след като ще ме снабдяват с банери и такива неща.Просто немога да вържа нещата.Иначе варианта направо да пазаря с намаление даже ми е по-изгоден, защото смятам Аз да вземам добавки, а не да ги полазвам за Афф. сайт. ;)
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

А това където каза, че ще пазаря с намаление, а няма да ми се начисляват комисионни от къде го разбра?
те комисионни ще се начисляват , но в случай че ги купуваш за себе си мисля , че е все едно да вземаш продуктите с отстъпка
някои афилиейт програми даже имат такава опция за афилиейтите си - продукти на retail price и % е по вече от това което дават на членовете на програмата при продажба ...на тази не знам какви са условията ..

да не би само от определени страни да приемат
 
Последно редактирано:
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

Нямаш SSN и няма от къде да имаш. При регистрацията просто не трябва да попълваш това поле.
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

Ами да обаче ми го иска това поле там е работата. ;) Няма как да не приемат от тази страна при положение, че я има в списъка им за афф. както и в списъка за шипинг... ;) Пратих им още 1 писмо, но да видим.По принцип преди време ги бях питал дали могат да пишат по-ниска стойност, и че е подарък, но ми казаха, че неможе.1 приятел ми каза, че като си е взимал 1 айфон заради стойноста е нямал проблеми с мито и реших да поръчам малко добавки.То не е проблем да въведа някакви цифри там измислени, но после ако не ме удобрят закакво...затова питам тука.Ще видим дано отговорят скоро иначе предпочитам да пазаря с отстъпка направо, а Вие ако се сетите нещо казвайте, давайте съвети.Още веднъж мерси. ;)
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

Коя е афилиейт програмата и какъв е продукта? Може би има друга, от където може да се купи? В аптеките не се ли продава? В българските аптеки аналогични продукти са обикновено по-евтини.

Това във формуляра за регистрация ли е (там, където си пишеш името, електронната поща, адреса и т.н.)? Може би трябва да напишеш "None" или "n/a".
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

а Вие ако се сетите нещо казвайте....

дай да видим самия формуляр и да го попълним всички заедно :)
 
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

Формуляра е качен още във втория пост.Ами не.Сайта е- a1supplements.com Има над 6000 продукта.Става дума за хранителни добавки от САЩ където тука са в пъти по-скъпи.Няма как да ги има по-евтино по аптеките. ;) Мен ме интересува заради самият мен главно тоя афилейт щот ще ги вземам по евтино така. Незнам от ТУК ако сложа 1 код дали няма да стане..,но все пак написах none и ми одобри нещата в смисъл, че изпратих заявка да им ставам партнър.Сега ще чакам да ме одобрят.Даже се чудя дали да не им звънна и да ги попитам. ;)

Според това, което получих на пощата никъде не пише нещо за SSN демек трябва да ме удобрят и така.Ще изчакам 1-2 дена тъй като не ми е много спешно и ако не ми пратят мейл, че съм удобрен може и да им звънна. ;)

 
Последно редактирано:
От: Ще ми помогнете ли за 1 формуляр за 1 афилейт програма

ПС- Според вас дали това е валиден афф линк- http://www.a1supplements.com/home.php?bid=13&partner=incess911 , защото малко са ми неясни тия техните работи.Знам, че въпроса ми е тъп ама искам да съм сигорен просто. ;)

Register

Стана бре.Одобриха ме. ;) Ето го и горе афф. линка ако някой има желание.За по-прилежно ще го сложа и горе.Като получа и плащане от тях ще ги сложа в тръстед секцията.Някой ако може да разгледа сайта и да ми каже има ли идея с какво ще се плаща, че май афф. програмта им е от скоро и нещо не ми е ясно. ;)
 
Последно редактирано:

Горе