Ще ми помогнете ли за PayPal и Visa Electron

joropetkov

New Member
Здравейте,
Днес си получих Visa Electron.Добавих я в PayPal и от там искаха да ваведа 4тири цифрен код и аз ваведох няколко пъти един и същ код, и след това вече ми пишеше, че картата е деактивирана в системата на PayPal.Ако може някой да ми помогне ще съм благодарен много.
 
От: Ще ми помогнете ли за PayPal и Visa Electron

Този 4 цифрен код, който ти го искат представляват последните 4 цифри от транзакцията, която те автоматично правят. Изискват ги, за да удостовериш че картата е наистина твоя и може да разполагаш с нея.

4 цифри от последната транзакция се взимат най-често директно от банката издала картата, може и по телефона (аз пробвах но ме помолиха да дойда лично), ако си на ДСК мисля, че имаше онлайн банкиране където може да си провериш сам.
 
От: Ще ми помогнете ли за PayPal и Visa Electron

Здравейте,
Днес си получих Visa Electron.Добавих я в PayPal и от там искаха да ваведа 4тири цифрен код и аз ваведох няколко пъти един и същ код, и след това вече ми пишеше, че картата е деактивирана в системата на PayPal.Ако може някой да ми помогне ще съм благодарен много.


И аз така се прецаках от бързане и недоглеждане. Пиши им какво си направил и до няколко дена ще ти отговорят да си въведеш номера наново. И този път хубаво гледай какво въвеждаш, много ясно е описано какво да гледаш и къде го пише.
 

Горе