Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/месец

Ivalin

New Member
От няколко години се занимавам с правене на сайтове и интернет. Разбирам от оптмизиране, от маркетинг (горе-долу) и от програмиране (сравнително добре).
Чета редовно този форум. Научих много полезни неща. Направих различни проекти онлайн. Сложих им реклами от Гошо. Обаче печеля само по около 2 или 3, най-много 4 евро на месец.

Предложете някаква идея, която не ви трябва или някакви печеливши ключови думи, които не ви влизат в употреба, за да мога да изкарам поне по 100 сто евро на месец, защото жената и дечицата почти гладуват вече! Аз го карам на фотосинтеза!

Ако докарам тази минимална сума - ще е и във ваш интерес. Плащам 50% от първия приход на този, който наистина ни помогне! Ползвам пейпал. Честен съм. :!:
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Колега,от услуги мисля,че можеш да изкараш повече пари и за по-кратко време.За жалост работа не мога да ти намеря,но щом разбираш от оптимизиране,предлагай SEO.Ако имаш качествата,които си споменал,парите (100 евро),в които се целиш за момента би трябвало да ги изкараш само от услуги в този форум.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Ключови думи сайт, Италия, коли,
Превод: направи сайт подобен на българските cars и mobile жабарите си нямат такъв или поне аз не откривам, превода на сайта ще ти е към 300 лева.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

...защото жената и дечицата почти гладуват вече! Аз го карам на фотосинтеза!..

Нещо не ми харесва тази работа?
 
Re: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Първо, към което искам да ти насоча вниманието е нещо, което го няма никъде (в някоя държава), и го прилагаш там. Колегата направи добро включване с Италия. Чак звучи нереално. ;)

Второ, аз си падам и винаги съм си падал по продажба на реклама и афилиейтинг. Та, развий някой блог в някоя ниша, речем тази, от която разбираш и започни да блогваш. Много про и определено на ЕН. След като удариш 100 посетителя на ден, свободно може да сложиш реклама, и да понапишеш няколко продуктови ревюта, промотиращи афилиейт продукти на някоя програма.

Трето, към което бих насочил всеки минал през другите нива или искащ нещо ново е да направи "допълнение". Разглеждаш някой сайтове, мрежи, скриптове, софтуери и мислиш какво им липсва, като в последствие го правиш. Като например, апове, модули. Аз още не мисля, че има свестен WP преводач. ;)
 
Re: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евр

Имат и то голям
Все пак идеята остава - да се пренесе нещо ново на друго място. ;) Никак не беше зле примера, но и на мен ми е странно точно пък те да нямат такъв сайт. :)
 
От: Re: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100

Все пак идеята остава - да се пренесе нещо ново на друго място


За ново незнам, но е хубаво да работи в чуждите пазари ако иска да искара нещо не в България, с това съм съгласен :)
 
От: Re: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100

Все пак идеята остава - да се пренесе нещо ново на друго място. ;) Никак не беше зле примера, но и на мен ми е странно точно пък те да нямат такъв сайт. :)

Ба айде дайте линк щото аз търсих писах mobile.it cars.it и на двете нямаше нищо писах у гугул used italian cars намерих един международен после па писах italian site for cars и пак същия открих.

За да не съм твърде спам ето ти ТЪРСАЧКА може да си направиш българска такава.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

може би, защото търсиш на английски, а не на италиански :)

http://www.autoscout24.it/

над 2 милиона обяви
 
От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евр

може би, защото търсиш на английски, а не на италиански :)

http://www.autoscout24.it/

над 2 милиона обяви

Е па тоя сайт е толкова грозно направен че ако от някой направи нещо подобно на карс.бг направо тоя сайт може да си ходи.
Да не говорим че като го гледам тоз сайт дясното ми око почна да се чувства самотно щото поради някаква уникална причина сайта не е центрован.
Иначе благодаря много за линка ше мога да си потърся ферари до 3000 лева хахах.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Избягахте от темата.
Няма как да твърдиш, че разбираш от нещата, които си написал и да не можеш да изкарваш пари.

Освен ако ти липсва и основното - мотивация и търпение. За първото не би трябвало да имаш проблем щом казваш, че гладуваш.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Избягахте от темата.
Няма как да твърдиш, че разбираш от нещата, които си написал и да не можеш да изкарваш пари.

Освен ако ти липсва и основното - мотивация и търпение. За първото не би трябвало да имаш проблем щом казваш, че гладуваш.

Никой никъде не бягал, колега.
А към темата верно може да се пробваш в Телерик май така се казваха, там ако почнеш работа децата ше се търкалят а жената ше стане 300 кила.
В Телерик може да вземеш хубава заплата ама до колкото знам трябва доста да се потрудиш на курсовете им или каквото е там за да те вземат
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Колега,това което аз мога да ти кажа е много работа.Съвета ми е да се насочиш към US,UK,CA,AU и NZ.Там където са парите...Започни с блог,след като разбираш от СЕО го оптимизирай,след като достигнеш определен брой посетители започни да продаваш рекламно място.Никога не забравяй,че съществуват социалки като Facebook.Srumble upon,tumblr,Pinterest,Instagram и редица други които могат да то докарат огромен трафик.Иска се работа,която е = на успех.Никой няма да ни поднесе информацията на тепсия.....Пожелавам ти успех и ако имаш нужда от съвет можеш да се обърнеш към мен.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Може да ги споделиш тези проекти, които си направил, да видим дали и как могат да се развият и да станат печеливши.
Може всеки ден по няколко пъти да преглеждаш българските и чуждестранните форуми за Интернет бизнес за хора, които ще ти платят за определена услуга. В същото време пиши какви услуги предлагаш и като намериш клиенти действай!
През това време може да се регистрираш в Tumblr и да направиш 1-2 или няколко блога. Ако публикуваш всеки ден в тези блогове с подходящи и популярни ключови думи ще трупаш последователи само от това че публикуваш. Или ще печелиш пари от реклама или ще ги продадеш когато имат хиляди последователи.
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Пробвай да продаваш продукти, за които има малка конкуренция .
Пример (Даже май е идея :) : Да речем, че си вегетарианец или веган, и да не си, проучи от какво се интересуват, какъв е начина им на живот и за какво се борят, направи си твой блог и приложи това , което твърдиш , че знаеш. Има сравнително малко сайтове, които предлагат продукти за тези хора, ниска конкуренция и ТНТ . Вярно по-малък пазар, но като начало си мисля, че е добре .
Горе - долу, ако мислите ти пътуват в тази посока, и по тази логика , какпка по капка ... :)
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Ивалин посика съвет и избяга :)
Децата жената? ко стана?
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Ивалин вече стана милионер докато ние се оплакваме от адсенси и пингвини :lol:
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

От няколко години се занимавам с правене на сайтове и интернет. Разбирам от оптмизиране, от маркетинг (горе-долу) и от програмиране (сравнително добре).
Чета редовно този форум. Научих много полезни неща. Направих различни проекти онлайн. Сложих им реклами от Гошо. Обаче печеля само по около 2 или 3, най-много 4 евро на месец.

Предложете някаква идея, която не ви трябва или някакви печеливши ключови думи, които не ви влизат в употреба, за да мога да изкарам поне по 100 сто евро на месец, защото жената и дечицата почти гладуват вече! Аз го карам на фотосинтеза!

Ако докарам тази минимална сума - ще е и във ваш интерес. Плащам 50% от първия приход на този, който наистина ни помогне! Ползвам пейпал. Честен съм. :!:
Абе какви 100Е/месец. Щом разбираш от кодене, оптимизация етц, ако пообиколиш уебмастърските форум пазари по света и у нас, гаранция че едни 1000лв ще удариш от разни фриланс услуги. Стабилизирваш си акаунти там, пускаш свои фриланс услуги и ето ти една прилична заплатка:wink:. Отделяш част от приходите за инвестиция в свои проекти, изграждане на социални ресурси, които после монетизирваш и тях:)
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

За мен тоя лъже...
Кой би написал подобно нещо?
Колко трябва да си зле да хленчиш че жена ти и детето ти са гладнби- аз ще обера банка ако трябва.

А за 1000 лева ето ти предложение:
Кажи ми какво би правил за мен срещу месечно възнаграждение от 1000 лева? и по колко часа на ден би го правил?
Трябва ми личен асистент/асистентка със средна уебмастерска култура.
 

Горе