Ще продавам в Седо

Moko

Well-Known Member
Преди седмица и нещо си верифицирах акаунта в Седо и сега смятам да продавам домейни... Смятам да ги пусна в аукцион и да платя 40$ , за да излизат на първа страница... Има и едно оценяване, ама е 30 евро, баси оценката! 10$ за домейна, 30 евро за оценяване, 40$ за да го пусна на първа страница и тоя домейн трябва да почне от 150$ , че да имам някаква печалба :Р Домейните, от които очаквам най-много са :

seo-stuff.com
meetu4sex.com

... Какво ще кажете? Да ги пускам ли в аукциона и според вас струва ли си да платя 40$ за изстрелване на главната страница? И ако си струва - за кой от двата? ;]
 
От: Ще продавам в Седо

Може би втория, който си посочил, понеже е без тирета.
Случайно забелязах, че от тази тема [url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10208&highlight=wow2[/URL] в sedo се листва домейна wow2.org
Може би някой с опит ще те посъветва по-добре и ще изкаже впечатления.
Успех и късмет с продажбите.
 
От: Ще продавам в Седо

Да ми пишеш, че темата ме вълнува, а във форума почти нищо по темата няма или който знае си трае.
Въпреки, че там няма пряка конкуренция и повод за опасения на сблъсък на интереси.
Явно купувачите си гледат и избират.
 
От: Ще продавам в Седо

на мен също ми е интересно тъй като и аз продавам доейни там (все още нямам продаден) ,но съм паркирал към 10тина и съм ги пуснал за 60 долара (минимума) ама нищо за сега..
 
От: Ще продавам в Седо

Тресла ме е и тая треска - търговията с домейни... Не съм най-големия експерт но не бих се надявал особено на успех с тия 2 домейна. Имат по една хубава ключова дума и по една твърде обща.
 
От: Ще продавам в Седо

Според мен поне един от двата домейна ще грабне трицифрена сума във валута... + това аз смятам да направя една разумна инвестиция - да ги пусна в аукцион и да дам 40$ , за да се появят на главната страница! Там домейните се забелязват от много повече хора и шансовете са къде-къде по-големи! Да паркираш домейн и да чакаш някой да го открие.... Пфу! Нали вече 3-4 месеца имам паркиран домейн в аукциона на годеди и нищо? :) 40$ и го изстрелвам в космоса! Пък нататък ще видим... Само че сега нямам време да ги направя тия мизерии... По-нататък, може би след септември, че много работа има... Но като направя нещо ще отворя друга тема и ще опиша всичко, за да го има написано, щото наистина никой не знае, а който знае си трае...
 

Горе