Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Frik

Active Member
На много места съм чел, че СЕО-то е непрекъснат процес. Нещо като домашен любимец, не само да му се радваш (ако си постигнал добри резултати), но и постоянно да се грижиш за него. Та ще работите ли и днес по вашите проекти...

Аз лично мисля да драсна няколко статии за 1-2 директории... :)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Баси, аз си мислех, че съм единствения дето ще се занимава със сайта в последния ден от годината... :)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Да.... мисля да вължа няколко задачи на тези дето им се бачка по празниците...

Живота не е е пари, и работа... трябва почивка и удоволствия! :)

Обърнете внимание на любимите хора, хивотни или поне на себе си!

Наздраве!
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Мене в момента ми е леко скучно.
Уточнявам какво ще правя през новата година.
Примерно се чудя дали да не добавя едно бързо и леко проектче (снощи една сладка нишичка случайно изнамерих), или да не се занимавам с глупости...
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

2 дни нищо няма да правя, заминавам към Балчик след малко, даже може и 3 дни да си удължа почивката ако падне сняг. Весело изкарване на всички предприемачи от сайта. :)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Естествено, че ще работя ама не по проектите си ;) Просто имам доста работа за наваксване и всеки ден ми е полезен в това отношение... а 31 не е по-различен от останалите дни. Вярно, вечерта ще празнувам малко, но преди това защо да не свърша малко работа ;)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Аз не съм се усетил даже, до сега добавях въпроси за една игра и прочетох темата :)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

За предприемача почивен ден няма :beer: Весело посрещане и от мен :)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Нека всички точно в 0:00 часа да натиснем заедно клавиша "Enter", за да влезем в новата година!
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

До сега точно това правех и съм предоволен от резултата

Сега обядвам и лягам да спя че довечера едва ли ще имам тази възможност, а и вън вали такъв сняг че вече съм заспал
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

До сега точно това правех и съм предоволен от резултата

Сега обядвам и лягам да спя че довечера едва ли ще имам тази възможност, а и вън вали такъв сняг че вече съм заспал

Не се излагай, истинският предприемач никога не спи :)
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Не всичко е пари ;) Както казваше един приятел с когото ходехме на фитнес "Почивката е ЧАСТ от тренировката" :)

Весело посрещане на Новата Година и наздраве :beer:
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

хаха аз само днес работя по проекти :) Сега се напиням над проект - "новогодишна мазалящина" :D
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Сигурно не.. днеска ще се отдам на релакса.. :)
Само не знам как в тоя сняг ще се качим в белащица да празнуваме.. никва идея.. :lol:

А бе в същност като се замисля.. може да разцъкам по някое проектче, еи така, колкото да почеша крастата :lol:
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Ако някой ме изкара на 1 позиция по ключова дума "футболни прогнози", айде даже само на 1 страница , ще съм му благодарен цял живот и ще работя денонощно да си държа мястото... но сега е 18-та позиция и почти нищо не получавам какъв е смисъла с 1 ден нищо няма стане..
 
От: Ще работите ли по проектите си и на 31.12.2011 г.?

Още опипвам почвата и нямам онлайн проекти за момента,но за разлика от това съм на другото ми работно място и денят ми е адски дълъг.Нямам търпение да се прибера и започвам да празнувам.. Нека новата година бъде по-добра,тази за мен беше най-мизерната в живота ми..
 

Горе