Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

brad1985

New Member
Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.
Темата за правилата на състезанието е тук , а тук се е заформила
МНОГО ИНТЕРЕСНА ДИСКУСИЯ за изкупените домейни от организаторите.
Какво мислите за този вид SEO състезания и кой според вас ще спечели накрая ?
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

идеята за изкупените домеини беше дадена в нашия форум като идея за по равен старт :)

а и да се замислим ако точка името.ком е заето барабар с другите както е наи често в реалния свят ко става отказваме се да правим сео ли :) не трябва да сте толкова зависим от домеина а и предното състезание го спечели името-булгариа.ком така че изводите за вас а като не става дума за състезание обикновено топ 10 са името.ком нет или орг биз наи много три такива доемина от 10 на първа страница
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

забравих да добавя имаше един пич с подпис при нас на крив оптимизатор инфото му пречи и реално е така няма проблем да се ранкне едно инфо :) проблема е ако искате като батко ви ****** от форума искате да пуснете нов нетурк 1000 домеина ама не ви се дават 8000 за нормални домеини а искате само инфота на промоция по 0.99 за $1000
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ще участвате ли ?

Мисля, че организирането на СЕО състезания е гениален бизнес модел, ако знаеш как да го направиш.
Стъпка 1: Намираш клиент, който желае да се рекламира и е готов да брои за това хубава сума.Примерно 10000 лв.минимум.
Това е сайта-спонсор на състезанието.
Стъпка 2 :Организираш сео състезание с определен награден фонд,
който е примерно 6000лв.
За целта всички участници са длъжни да поставят линкове към спонсора в сайтовете си - т.3 от правилата за участие.
Участниците са яко нахъсани за резултати и поради паричната награда, която всеки се надява да спечели.
Стъпка 3 : В края на 6-ия месец :
- клиента е излетял във висините от всичките тези линкове
-победителя си е получил наградата
-SEO фирмата, разбирай организаторите са си свършили перфектно работата и са си прибрали разликата от сумата.
Недоволни няма.И евала !:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

трябва да забранят печеленето на пари от интернет!

това 99% от сайтовете в интернет са напълно ненужни
и са си жива измама
в нета трябва комунизъм да има
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

е чак гениален не мисля :) значи ако имаш бюджет дадеш тези пари на някои които знае какво прави да те консултира и за какво да изхарчи остатъка след консултацията пак може да получиш ранкинга и това без нито един купен линк изцяло уаит е и щипка греи но в границите на разумното и ще ти трябва някои инхаиус на заплата за поддръжаката след това ама то и за след състезанието ще ти трябва някои за подръжакат вижте в г какво е останало от авотрентакар състезанието :)
 
От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

е чак гениален не мисля :) значи ако имаш бюджет дадеш тези пари на някои които знае какво прави да те консултира и за какво да ги изхарчи пак може да получиш ранкинга и това без нито един купен линк изцяло уаит е и щипка греи но в границите на разумното и ще ти трябва някои инхаиус на заплата за поддръжаката след това ама то и за след състезанието
Гениален в смисъл, че напълно уайт и други бачкат вместо теб - участниците.:)
А защо думата е обърната ?
Явно целта е ЛАПТОПИ ?
Лампичката ми не е светнала още до там...
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ето какво е останало от Авторентакар :
------------------------------------------------
avtorentacar ме преследва в живота
avtorentacar след мене върви.
avtorentacar ми предлага зелена банкнота.
Не искам оферти, не искам коли
avtorentacar ме преследва в живота,
чуй avtorentacar-а, звъни ли, звъни.:)
И още SEO бисери :
Avtorentacar е човек, който сваля Миловидна и вече няколко пъти прави правилните стъпки към нея. Миловидна е силно заинтригувана и решава да си води записки за всички известни й факти за Avtorentacar.
1. Той е мъж. Миловидна смята така, защото определено я сваля avtorentacar цветя, а тя няма лезбийски наклонности. Освен това, вече го сънуваше като мъж и не искаше да е жена.
Ау, голям смях с тия думи !
 
Последно редактирано:
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

и това се води уаит :) по скоро на греи бие :) ами то и линкове от греи саитове ще са :) с про консултацията ама всеки си гледа от паницата неказвам че състезанието е лош метод добър е ама не единствения и гениален :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

А кога и как компотите стават на компютри
и ипотпал на лаптопи ?
Ама глупости питам и аз.
Анчора на линковете е лаптопи.
-------
Айде бе стига сте гледали само - докога ще си чатя само с coolice ?
 
Последно редактирано:
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

аз лично ще участвам за спорта :)
Поздравления и да изкараш поне междинна награда.
Гледай горния ми пост с историята за avtorentakar, дето бил мъж и спокойно я напиши за ипотпал:)
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

и червената ipotpal шапцица тръгнала за дома на баба си само идея :)

иначе жокерче за мързеливите сеота които им липсва уникален ipotpal крап контент може да сканирате книги от времето на комунизма дето ги няма качени в нета и да стъфнете с нужните ipotpal думички тук там като за начало :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Predpriemach.com трябва да пусне само една директория /ipotpal и да взема първа нагарада :)

Няма какво да му мислете батета

________________________
Житието на Ипотпал
 
От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

и червената ipotpal шапцица тръгнала за дома на баба си само идея :)

Ипотпал или ипотпал-ка трябва да е ?
Къв род трябва да е ипотпал-а ?
Голямо хилене падна с тази шапчица, която при теб даже е шапцица
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

едва ли ще стане без усилия особено ако по тежки участници се включат ама все пак нямаме време да се състезаваме сигурен съм че от новите проекти които започваме сега общо за следващите 6 месеца ще изкараме повече пари отколкото е първат награда ама е въпрос на предпедпочитания :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

явно ще стане май и без директория хахах
аз редновно иначе си намирам предприемача в гугъл при търсене на някакви неща...


________________
ипотпал блог
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

coolice, ами аз тоя път се реших, пък ше видим :)
Успех ви желая с новите проекти.
(то и ние колко жега имаме на главата ама на пуста му работа, зарибявка няква си трябва :) )
 
Re: От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното н

и червената ipotpal шапцица тръгнала за дома на баба си само идея :)

Ипотпал или ипотпал-ка трябва да е ?
Къв род трябва да е ипотпал-а ?
Голямо хилене падна с тази шапчица, която при теб даже е шапцица

кои квото му е на акъла явно случва се и на най-добрите :p:D
 

Горе